تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

پاسخ رئیس شورای اسلامی شهر فسا به شایعات نامه استانداری و استعفای دسته جمعی هفت نفر از اعضای شورای شهر

۲۱ دي ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶:۲۵ کد مطلب: 9020

رئیس شورای اسلامی شهر فسا به شایعات نامه استانداری و استعفای دسته جمعی هفت نفر از اعضای شورای شهر پاسخ گفت.

 

به گزارش فسایی، مهرازد ارجمند رئیس شورای شهر فسا پیرامون شایعاتی که مبنی بر غیرقانونی بودن عزل شهردار توسط شورا و نامه ی استانداری در شبکه های اجتماعی بحث میشود گفت: نامه استانداری برای شورا تصمیم گیری نکرده و آن را هم باطل نکرده، اتفاقاً این نامه بر نامه ارسالی فرمانداری صحه گذاشته است که طی آن فرماندار برای تشکیل شورای تطبیق زمان خواسته است.

 وی افزود: مخاطب این نامه شورای شهر فساست و استانداری اختیار را به دست شورای شهر فسا داده هرچند نظر خودش را داده است و یقیناً شورا تصمیم خودش را اجرایی خواهد کرد.

وی پیرامون شایعاتی که در شهر مطرح شده مبنی بر اینکه در صورت برکنار نشدن شهردار هفت نفر از اعضای شورای شهر استعفا خواهند داد گفت: این مساله مطرح شده ولی هنوز هیچ تصمیمی در این رابطه گرفته نشده و بنده معتقدم کار به این مسائل کشیده نخواهد شد.

 

نتیجه تصویری برای مهرزاد ارجمند فسا

 

 

شهرساز
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۱۳

لطفا به فکر آسفالت اطراف میدان شهدا باشید.چقدر خاک بخوریم

پاسخ به این نظر
ناشناس
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۸:۲۷

فکر بوی گند جوی خیابان نحوی و پست دارابی باشید،فقط کارتون شده تو سرو کله هم زدن

پاسخ به این نظر
یک شهروند بیطرف
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۲۰:۲۳

اگر شهردار ایرادی داره بیشتر از همه خودتون مقصرید که انتخابش کردید بس تشخیص خودتون خوب نبوده . حالا هم بیشتر از این وقت مردم را تلف نکنید و به فکر مشکلات شهر باشید و این چند ماه اخر جبران خسارت کنید و با هم کنار بیایید و کاری کنید .

پاسخ به این نظر
هاشم
۱۳۹۵/۱۱/۱ ۲۱:۱۸

با سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم شورای شهر و شهردار و بقیه فسایی های عزیز و گرانقدر.بنده تقاضای عاجزانه دارم تمام تلاشتون رو در رابطه با بحران آب بکار ببندید بقیه فعالیت ها خوبه و باید انجام بشه ولی مشکل اصلی فسا آب هست .بنده خواهش دارم نسبت به تعویض کولر های آبی با گازی به نماینده محترم و جناب فرماندار پیشنهاد بدید که به صورت فاز به فاز طی چند ماه یا چند سال انجام بشه.خواهش عاجزانه

پاسخ به این نظر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است