تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

وعده سرخرمن پاسخگویی به مردم توسط شورای شهر و شهرداری فسا

۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۶:۳۰ کد مطلب: 8613

مگر همین شورا با شعار مقابله با دروغ و فریبکاری پا به عرصه نگذاشت پس چرا اخبار شورا بسیار گنگ و نامعتبر به بیرون درز پیدا می کند؟

 پایگاه خبری تحلیلی فسایی: در حالی که جعفر امیری در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۵خبر از کنفرانس خبری و جلسه پرسش و پاسخ شورای شهر فسا در تاریخ 12 شهریورماه 95 را داده بود، زمان مشخص شده آمد و رفت و خبری از کنفرانس خبری شهرداری و شورای شهر فسا نشد.

طی این مدت سایت فسایی به عنوان نماینده مردم اقدام به پرسیدن پانزده سوال از شهردار محترم نمود و دوبار نیز آن را در خروجی خود قرار داد ولی باز هم پاسخی از طرف شهردار مدعی شفاف بودن به سوالات داده نشد،ایشان در جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان شهرداری اشاره ای به آن کردند و قول ارائه پاسخ به سوالات را دادند سوالاتی که بسیار ساده و ابتدایی طرح شده حتی در آن بسیاری سوالات مهم و اساسی پرسیده نشده بود.
حال باید از شورای شهر و شهرداری که باید طبق قانون هر شش ماه به مردم گزارش عملکرد بدهد پرسید تا کی قرار است پاسخگویی شورا و شهرداری به شبهات و سوالات مطرح به تعویق بیافتد؟

چرا بسیاری از وعده های جلسات پرسش و پاسخ قبلی مسکوت مانده و اجرایی نشده است؟

مگر همین شورا با شعار مقابله با دروغ و فریبکاری پا به عرصه نگذاشت پس چرا اخبار شورا بسیار گنگ و نامعتبر به بیرون درز پیدا می کند؟ چرا تاکنون خبری از سخنگوی شورای شهر در دوره ریاست جدید منتشر نشده است؟

با انتخاب مهندس ارجمند به عنوان رئیس شورا انتظار می رفت جسارت شورا بیش از پیش شود و مردم محرم شورا شوند دلیل عدم وقوع این اتفاق چیست؟

 

 

 

 

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو