تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
در جوابیه شورای شهر فسا مطرح شد؛

اظهارات شهردار سابق پس از استیضاح کذب محض بوده و متکی به هیچ دلیل متقنی نمی باشد

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰:۳۲:۰۶ کد مطلب: 8016

شورای شهر فسا به اظهارات یکسال پیش مهندس حقیقی شهردار سابق فسا، پاسخ گفته است.

به گزارش فسایی، شورای شهر فسا طی مطلبی که روزنامه خبرجنوب آن را منتشر کرده است به اظهارات یکسال پیش مهندس حقیقی شهردار سابق فسا، پاسخ گفته است.

در این متن آمده است:

آقای عبدالرسول حقیقی متعاقب استیضاح از طرف شورای اسلامی شهر، که منجر به برکناری و عزل ایشان به اتفاق آرا گردید طی مصاحبه ای در روزنامه خبر مورخ 1393/12/5 عنوان نمود که روند استیضاح وی غیر قانونی بوده و ماده 73 قانون وشراها و... رعایت نگردیده است.
ایشان انگیزه اصلی شورای اسلامی شهر فسا در برکناری وی از سمت شهرداری را عدم اجرای دستورات و خواسته های غیر قانونی شورا بر شمرد در حالی که شورای اسلامی شهر فسا با توجه به حق نظارت خود و در پی تذکرات متعدد به مشارالیه و خودداری از رعایت آن و قصور در اصلاح امور شهرداری ، بالاخص عدم حضور فیزیکی وی در شهرداری، به علت سفرهای متعدد و پی در پی ایشان به تهران(به دلیل سکونت خانواده وی در تهران) که عملاً موجب وقفه در اجرا و روند پیشرفت امور شهری و نتیجتاً نارضایتی عمومی گردیده بود.

در ادامه آمده: مراتب استیضاح وی در دستور کار قرار داد اذا اظهارات ایشان در رابطه با عدم اجرای دستورات غیر قانونی شورا کذب محض بوده و متکی به هیچ دلیل متقنی نمی باشد و صرفاً در جهت توجیه استیضاح و عملکرد منفی خود در دوران تصدی خود اقدام به انتشار این اخبار نموده است که قویاً از سوی اعضای شورای اسلامی شهر رد می شود و موید آن حکم شماره 9409970903000950 ، صادره از شعبه سی ام دیوان عدالت اداری می باشد که متعاقب شکایت آقای عبدالرسول حقیقی از شورای شهر و شهرداری و در رد شکایت ایشان مبنی بر غیرقانونی بودن روند استیضاح وی صادر و قطعی گردید.
در پایان این متن آمده است: مرجع محترم قضایی ضمن رد تمامی اظهارات وی حکم به رد شکایت ایشان نموده است.

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است