تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری دومین استارت آپ ویکند شهرستان فسا با موضوع صنعت و تکنولوژی

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵:۱۴ کد مطلب: 12053

دومین استارت آپ ویکند شهرستان فسا با موضوع صنعت و تکنولوژی در فسا برگزار شد.

به گزارش فسایی، دومین استارت آپ ویکند شهرستان فسا با موضوع صنعت و تکنولوژی توسط اتاق سرمایه‌گذاری و اشتغال فرمانداری به میزبانی مرکز نو آوری سلامت معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی  شهرستان با حضور ۱۷۲ نفر شرکت کننده و ۹۱ ایده ارائه شده ،برگزار شد. 
فرماندار فسا ضمن حضور در این برنامه طی سخنانی گفت: هدف از ورود اتاق سرمایه‌گذاری و اشتغال فرمانداری به این برنامه ،توجه ویژه به موضوع اشتغال و ارتباط دادن ایده پردازان و ارتباط نزدیک نخبگان در سطوح و تحصیلات مختلف با یکدیگر و ایجاد رقابت و برقراری ارتباط با دانشگاهیان و دانشگاه ها و ادارات شهرستان و استفاده از ظرفیت موجود است. امیدوارم رویدادهای بعدی توسط دانشگاه ها و بخش خصوصی برگزار شود .
  هدف استارت آپ ویکند، آموزش و ترویج کار آفرینی است ، افراد در این گروه ها یاد می گیرند چگونه درست فکر کنند و ایده ی خود را در جهت درست و عملی شدن رشد دهند .
  استارت آپ ها معمولا حول ایده های نو آورانه و خلاقانه بنا می شوند و به دنبال روش هایی برای کسب در آمد از آن ایده و تولید انبوه محصولات یا خدمات مبتنی بر آن ایده هستند.
  در پایان تیم های Bus-sram  و life ray و power bank بیولوژیک به ترتیب از دانشگاه پیام نور فسا و دانشگاه علوم پزشکی به مقام های اول تا سوم دست یافتند. 

 

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو