تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا با کارکنان کمیته امداد

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱:۱۰ کد مطلب: 12037

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا با بیان : کسب مقام های برتر در برنامه های جشن عاطفه ،نیکوکاری، طرح های زکات و ایتام و همچنین بالاترین حجم در آمد صدقات در سطح استان فارس و برگزاری و کسب عنوان در مسابقات قرآنی و فرهنگی و سایر خدمات دیگر ،نشان از علاقه ی مردم فسا به معنویت ها ، ارزش ها و اعتقادات مذهبی دارد. مشارکت فعالانه ی مردم فسا در این امور نیک و ارزشمند ، برگرفته از دیدگاه مذهبی ، اعتقادی و مبتنی بر ارزش مداری آنان است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ،مهندس کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا با بیان  :  کسب مقام های برتر در برنامه های جشن عاطفه ،نیکوکاری، طرح های زکات و  ایتام و همچنین بالاترین حجم در آمد صدقات در سطح استان فارس و برگزاری و کسب عنوان در مسابقات قرآنی و فرهنگی و سایر خدمات دیگر ،نشان از علاقه ی مردم فسا به معنویت ها ، ارزش ها و اعتقادات مذهبی دارد.  مشارکت فعالانه ی مردم فسا در این امور نیک و ارزشمند ، برگرفته از دیدگاه مذهبی ، اعتقادی و مبتنی بر ارزش مداری  آنان است .

مهندس کرمی افزود :با توجه به معضل اصلی شهرستان در بحث اشتغال و مشکل  بیکاری ،موفقیت کمیته امداد شهرستان در کسب رتبه ی اول ایجاد اشتغال در سطح استان فارس در ۳ سال متوالی جای تقدیر دارد . عملکرد موفق کمیته امداد در بحث اشتغال، باید نهادينه شده و به عنوان یک الگو و هدف روشن و مشخص برای سایر دستگاه های متولی ، مورد توجه قرار گیرد. 

فرماندار ویژه شهرستان فسا  با بیان : کسب رتبه های برتر در حوزه های مختلف ماموریتی نهاد مقدس کمیته امداد در سطح شهرستان، در جهت خدمت به جامعه ی هدف مقدس این مجموعه،  نشان از تعهد، شایستگی و تلاش تیم متعهد کمیته امداد شهرستان می باشد 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو