تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

همایش سپاس معلم و تقدیر از دبیران و هنر آموزان برتر شهرستان فسا

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰:۵۸ کد مطلب: 12028

همایش سپاس معلم و تقدیر از دبیران و هنر آموزان برتر شهرستان فسا با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ،مهندس کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در همایش سپاس معلم و تقدیر از دبیران و هنر آموزان برتر شهرستان فسا گفت  :  اساس فرهنگ، تفکر و شناخت بشری بر پایه ی خواندن، نوشتن،آموزش و سخن گفتن است.  در واقع آنچه که انسان را از سایر موجودات متمایز می سازد عنصر اندیشه و تفکر است. 


مهندس کرمی با بیان : آن علمی که مداد علمایش بر خون شهدایش برتری دارد و به همان شغل انبیاء ، تعبیر و تفسیر شده است ،تنها در مقوله ی  یاد دادن و یاد گرفتن تعدادی اصطلاحات رایج ادبی و یا معادلات بی روح و فرمول های خشک و پر کردن حافظه از چند واژه نمی گنجد،  بنابراین  در این نگاه ،تنها مدرک ملاک نیست بلکه برخورداری از  درک عمیق و ژرف نگری ، از ارزش و اعتبار بیشتری برخوردار است 
فرماندار ویژه شهرستان فسا افزود :معلم بودن در انحصار معلومات صرف کلاسیک و فرمولی  هرگز قرار نمی گیرد . لازمه ی معلمی ، هنر معلمی است . دانش اکتسابی اگر با ایمان ،درست کرداری و راستی کرداری حکیمانه همراه نباشد ،نه تنها سرچشمه ی هدایت نخواهد بود بلکه مایه ی ضلالت و گمراهی است .
وی اظهار داشت :آنچه که به عنوان یک  اصل مهم پذیرفته است،  توانایی های بالای علمی، همراه با درک حقیقت و اخلاق و رفتار شایسته ،با کمال دلسوزی و عشق در مسیر انسان سازی است 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو