تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اعزام 1761 نفر از مددجویان کمیته امداد فسا به اردو های زیارتی

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴:۰۰ کد مطلب: 12027

رییس کمیته امداد شهرستان فسا با بیان : در سال گذشته تعدا د 1761 نفر از مددجویان در قالب اردو های زیارتی به عتبات عالیات ، مشهد مقدس ، اردو احمدی محمدی علیهم السلام و اردوی راهیان نور و ... اعزام شدند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، محمد بهزادی رییس کمیته امداد شهرستان فسا گفت: در سال گذشته تعدا د 1761 نفر از مددجویان در قالب اردو های زیارتی به عتبات عالیات ، مشهد مقدس ، اردو احمدی محمدی علیهم السلام و اردوی راهیان نور و ... اعزام شدند ، که  تعداد 364 نفر از مددجویان تحت حمایت به عتبات عالیات و تعداد 357 نفر در قالب اردوی شوق زیارت  به مشهد مقدس و تعداد 80 نفر به اردوی احمدی محمدی علیهم السلام و تعداد 160 نفر از مددجویان به اردوی راهیان نور و تعداد 800 نفر نیز در قالب اردوی یک روزه به سایر امکان متبرکه این شهرستان  اعزام شدند. 


محمد بهزادی با بیان اینکه اعزام مددجویان و خانواده های تحت حمایت به اردوهای زیارتی با هدف تقویت بنیه اعتقادی و دینی خانواده‌های تحت حمایت انجام می‌شود بیان داشت مبلغ یک میلیارد و 675 میلیون  ریال به همت خیرین و حامیان و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فسا برای اعزام این افراد هزینه شده است. 
وی طرح "شوق زیارت" را از جمله طرح های کمیته امداد عنوان و تصریح کرد: در قالب این طرح، نیازمندانی که تا کنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری خیران امکان سفر آنها به عتبات عالیات، مشهد و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.
وی با تاکید بر اینکه نباید فراموش کرد آرامش و امنیت امروز را مدیون خون شهدایی هستیم که انقلاب را به دست ما به امانت سپردند، افزود: اگر امروز باوجود ناامنی‌هایی که در کشورهای همسایه وجود دارد ایران امنیت پایدار و مستحکمی دارد به برکت همین لاله‌های در خاک خفته‌ای است که با نثار خون خود به ما عزت و سربلندی عطا کردند.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) فسا ضمن بیان اینکه دشمن از هر طریق می‌کوشد تا ارزش‌های ما را بی‌ارزش کند و باید در برابر آن مقابله کنیم، ابراز داشت: دشمن با ایجاد هجمه‌های فرهنگی می‌کوشد تا فرهنگ انقلاب و شهدا را به‌گونه‌ای دیگر برای جوانان ترسیم کند و این وظیفه ما است تا با سفر به مناطق جنگی فرهنگ ایثار، شهادت و معارف اسلامی را از طریق شهدا معرفی کنیم.
بهزادی تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم با انجام امور خیر در کمیته امداد رهرو راه شهدایی باشیم که کوشیدند استقلال و آزادی در جامعه نهادینه شود و باید با زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن‌ها در کاروان‌های راهیان نور در مسیر آزادگی ایران گام برداشت.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو