تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

نشست کمیته بهداشت، درمان و محیط زیست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فسا

۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳:۴۳ کد مطلب: 12026

نشست کمیته بهداشت، درمان و محیط زیست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فسا با حضور نمایندگانی از معاونت بهداشت، اورژانس115و ادارات هلال احمر، شهرداری فسا، محیط زیست، اتاق اصناف و میراث فرهنگی در سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار گردید.

پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، نشست  کمیته بهداشت، درمان و محیط زیست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فسا با حضور نمایندگانی از معاونت بهداشت، اورژانس115و ادارات هلال احمر، شهرداری فسا، محیط زیست، اتاق اصناف و میراث فرهنگی در سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار گردید.

در این جلسه هم اندیشی و هماهنگی های لازم بین اعضای کمیته برای ارایه خدمات بهداشتی، پیش بیمارستانی، درمانیو شهری به شهروندان و مسافران نوروزی انجام شد .

مهندس کرمی منش مسوول واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه گفت: انجام نظارت بر اماکن عمومی بین راهی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در بازدیدهای مشترک با حضور کارشناسان بهداشت، دامپزشکی، محیط زیست و میراث فرهنگی و اتاق اصناف، نظارت بر اماکن عمومی و پارکها و نصب سرویس بهداشتی در پارکهای فاقد سرویس بهداشتی توسط شهرداری از جمله مصوبات این جلسه می باشد.

نیز در محدوده شهر فسا ضمن نسبت به اقدام و بر نظافت آنها نیز نظارت نماید.

کرمی منش افزود: در این جلسه مقرر شد تیم های امدادی هلال احمر و اورژانس پیش بیمارستانی در نقاط حساس شهرستان مستقر شوند تا در هنگام بروز حادثه به کمک حادثه دیدگان بشتابند.

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو