تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

فعالیت مجدد ساخت و ساز پتروشیمی فسا از زبان استاندار فارس

۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵:۰۴ کد مطلب: 11995

وضعیت پتروشیمی‌های استان فارس بیان کرد: جلسه‌های متعددی پیرامون راه‌اندازی پتروشیمی برگزارشده و توافقاتی نیز انجام‌شده که پتروشیمی‌های فسا، داراب، فیروزآباد و جهرم مطابق طرح سابق به کار خود ادامه دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ،اسماعیل تبادار استاندار فارس با بیان : باید در جهت رونق بخشی به وضعیت فعلی مزیت‌های شهرستان را در نظر بگیرند.

 استاندار فارس با تأکید بر حضور مسوؤلانه و مشتاقانه مدیران امر سرمایه‌گذاری اذعان کرد: مدیران با اشتیاق و نه از روی اکراه با سرمایه‌گذاران همکاری و همراهی کنند و زمینه برای حضور سرمایه‌گذار و کارآفرین تسهیل شود.

تبادار بابیان اینکه مواجهه با بحران آب راهکارهای اساسی و مدون می‌طلبد، اضافه کرد: امام‌جمعه محترم می‌توانند در ترغیب و توصیه مردم به‌صرفه جویی در مصرف آب، دعوت سرمایه‌گذاران همچنین امیدبخشی در جامعه نقش عمده‌ای داشته باشند.

وی با تأکید بر لزوم وحدت رویه و همدلی در امور جاری گفت: در شرایط فعلی بحث چپ و راست نباید وجود داشته باشد چراکه منافقین و معاندین به گرایش احزاب توجهی ندارند و اصل نظام را هدف قرار داده‌اند.

 تبادار با اشاره به وضعیت پتروشیمی‌های استان فارس بیان کرد: جلسه‌های متعددی پیرامون راه‌اندازی پتروشیمی برگزارشده و توافقاتی نیز انجام‌شده که پتروشیمی‌های فسا، داراب، فیروزآباد و جهرم مطابق طرح سابق به کار خود ادامه دهد.

وی خاطرنشان کرد: مردم و مسوؤلان شهرستان برای مطالبه‌گری حق‌دارند اما باید این فرهنگ‌سازی انجام شود که توسعه هر نقطه از استان فارس برای همه بخشهای استان اتفاق خجسته‌ای است.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو