تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
فرمانده انتظامی شهرستان فسا :

خاتمه شيطنت دانش‌آموز در فضای مجازی توسط پليس فتا فسا

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳:۵۳ کد مطلب: 11988

فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: دانش‌آموزی كه در فضای مجازی موجب هتک حيثيت دو نفر از والدين دوستانش شده بود، شناسايی و دستگير شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ،سرهنگ فرج رستمی فرمانده انتظامی شهرستان فسا افزود :  با ارجاع پرونده‌ای قضائی مبنی بر هتک حیثیت دو زن میانسال در فضای مجازی، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا شهرستان فسا قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی و تحقیقات فنی، کارشناسان  پلیس فتا مطلع شدند متهم پرونده یک دانش‌آموز دبیرستانی است که اقدام به انتشار شماره تلفن دو نفر از والدین دیگر دانش آموزان و هتک حیثیت آنان در فضای مجازی کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا اظهار کرد: کارشناسان پلیس فتا در یک عملیات پلیسی، وی را دستگیر و در بازجویی فنی و تخصصی علت و انگیزه خود را انتقام جویی از دوستانش عنوان کرد.

این مقام انتظامی با ابراز تاسف از عدم نظارت برخی از والدین بر نحوه استفاده فرزندان خود از فضای مجازی، هشدار داد: کاربرانی که از طریق فضای مجازی با تصور اینکه شناسایی نمی‌شوند، دست به چنین اقداماتی می‌زنند، همواره آگاه باشند پلیس فتا ضمن رصد مداوم، فضا را برای مجرمین سایبری ناامن می‌کنند.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو