تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

مادر شهید جوادی آسمانی شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵:۰۰ کد مطلب: 11933

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فسا اظهار کرد: مرحومه حاجیه خانم فاطمه مشغول مادر شهید محمد موسی جوادی که به علت ناراحتی قلبی در بیماستان فوق تخصصی ولی عصر فسا بستری بود شب گذشته بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، حمید رسولی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فسا اظهار کرد: مرحومه حاجیه خانم فاطمه مشغول مادر شهید محمد موسی جوادی که به علت ناراحتی قلبی در بیماستان فوق تخصصی ولی عصر فسا بستری بود شب گذشته بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

وی تصریح کرد: پیکر مطهر این مادر شهید ساعت ۱۰ صبح فردا از در منزل آن مرحوم واقع در محله بالا فسا جنب بانک سپه تشییع و در گلزار شهدای امام زاده حسن به خاک سپرده می‌شود.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فسا افزود: همچنین ساعت سه تا چهار و نیم عصر فردا نیز مراسم ترحیم این مادر شهید در مسجد جامع فسا برگزار می‌شود.

از این مادر فداکار یک فرزند دیگر به افتخار جانبازی نائل شده و فرزند دیگر وی نیز آزاده سیاسی از رژیم ستم شاهی است که قبل از پیروزی انقلاب توسط رژیم پهلوی زندانی و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از زندان آزاد شد.

گفتنی است، شهید محمد موسی جوادی با توجه به این که دارای ۱۸ سال سن و محصل بود در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافت و در سال ۶۷ در حمله عراق به شلمچه شهید و مفقود الجسد شد.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو