تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

آمریکایی‌ها با بهره‌گیری از داعش بدنبال ایجاد بی‌ثباتی در منطقه هستند

۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸:۲۰ کد مطلب: 11918

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وجود ثبات در خاورمیانه به نفع اسرائیل نیست از این رو آمریکایی ها در صدد بهره گیری مجدد از داعش هستند تا حضور نظامیشان در منطقه را توجیه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، دکتر محمد جواد جمالی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی در خصوص سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود در منطقه است، گفت: تا زمانی که پشتیبانی مالی و لجستیکی خوبی توسط ایالات متحده، رژیم صهیونیستی و عربستان از گروه تروریستی داعش صورت می گیرد و فرماندهان آنها تحت پوشش ماموریت های نظامی آمریکایی توسط بالگرد به لیبی و افغانستان منتقل می شوند انتظار دیگری جز تقویت این گروه تروریستی نمی توان داشت.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید اذعان کرد که موضوع فعالیت داعش از حیث نظامی تمام شده اما هنوز تفکر تکفیری داعش وجود دارد.

وی ادامه داد: وجود ثبات در خاورمیانه به نفع اسرائیل نیست از این رو همواره تلاش می کنند با بهره گیری از ابزارهای مختلف این ثبات از بین برود تا توجیه حضور قدرت های بیگانه مانند ناتو و نیروهای آمریکایی فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: با توجه به شرای کنونی باید گفت که داعش  در شمال آفریقا و حتی در برخی از نقاط جنوب شرق آسیا از جمله مالزی، اندونزی و فیلیپین حضور پررنگ تری خواهد داشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس می توان اذعان کرد که آمریکایی ها در صدد بهره گیری مجدد از داعش هستند تا حضورشان در منطقه خاورمیانه را توجیه کنند.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو