تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

رونمایی از سیستم نوبت دهی غیرحضوری درمانگاه های تخصصی دانشگاه علوم پزشکی فسا

۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸:۲۸ کد مطلب: 11909

طی مراسمی با حضور هیات رییسه دانشگاه، روسای بیمارستان ها، مسوولین درمانگاه ها، مدیران ستادی دانشگاه و معاونت درمان از سیستم نوبت دهی غیرحضوری درمانگاه های تخصصی دانشگاه علوم پزشکی فسا(درمانگاه های حمزه، ولیعصر(عج) و فاطمیه) رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، دکترعلی اصغر خالقی ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران راه اندازی این سیستم، گفت: سیستم نوبت دهی غیرحضوری یک مطالبه به حق در بین مردم شریف شهرستان بود که از ابتدای مدیریت جدید دانشگاه در برنامه معاونت های درمان و توسعه و IT قرار گرفت و با یک حرکت انقلابی و جهادی امروز شاهد رونمایی از آن هستیم.

دکترخالقی با اشاره به تلاش دست اندرکاران برای انجام یک کار کیفی و بی نقص، افزود: امیدواریم با این کار مهم مشکلات و سختی های مردم کاهش یابد و معاونت درمان و روسای بیمارستانها در جهت رضایت مردم و ادامه این خدمت ارزشمند نظارت جدی خواهند داشت.

ریاست دانشگاه با بیان اینکه برای سیستم نوبت دهی غیرحضوری مبلغ هشتصد میلیون ریال هزینه شده است، گفت: در فازهای بعدی کیوسک نوبت دهی جهت نوبت های حضوری در جهت رضایت مندی مردم در درمانگاه های تخصصی دانشگاه نصب خواهد شد. 

مهندس محسن رمضانی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی فسا در خصوص سیستم نوبت دهی غیرحضوری گفت: مردم عزیز می توانند از سه طرق اینترنتی، تلفنی و تلگرامی نسبت به رزرو نوبت اقدام نمایند و در فازهای بعدی این برنامه امکان پرداخت الکترونیک نیز فراهم خواهد شد.همچنین در آینده نوبت دهی مراکز تصویر برداری و رادیولوژی نیز به این سیستم اضافه می گردد.

مهندس رمضانی افزود: زمان اعلام شده در نوبت غیرحضوری تقریبی می باشد و می بایست نیم ساعت قبل از زمان نوبت به درمانگاه مراجعه و پذیرش شوند. در صورت انصراف یا تغییر زمان نوبت امکان حذف نیز وجود دارد.

وی گفت: نوبت به نام و کدملی بیمار ثبت می شود و به شماره همراه اعلام شده پیامک اطلاع رسانی می گردد. در صورت تغییر برنامه پزشک به هر دلیل، به بیمارانی که نوبت گرفته اند بصورت پیامکی اطلاع رسانی شده و در صورت تمایل نوبت آنها به روز دیگر موکول می شود.

 

نوبت دهی غیرحضوری از طرق ذیل امکان پذیر می باشد:

تلفنی تماس با شماره: 07153314043(30 خط پشتیبان)
اینترنتی از طریق سایت :   nobat.fums.ac.ir
تلگرامیاز طریق جستجوی عبارت " نوبت دهی فسا"

یا ربات تلگرامی: fasabookingbot@


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو