تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تجلیل از پرستاران مجموعه علوم پزشکی فسا

۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۰۴:۳۳ کد مطلب: 11877

هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی فسا در سالروز خجسته بانوی صبر و استقامت، حضرت زینب سلام ا... علیها با حضور در بخشهای مختلف بیمارستانهای حضرت ولیعصر(عج) و دکترشریعتی و ستاد دانشگاه با اهداء گل از پرستاران پرتلاش تجلیل نمودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، مریم کریمی مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی فسا در خصوص اقدام انسان دوستانه پرستاران دانشگاه  در اختصاص هزینه های برگزاری مراسم روز پرستار برای خرید چهار دستگاه کانکس و ارسال آن به مناطق زلزله زده غرب کشور، بیان داشت : در سال جاری هم مانند سالهای گذشته که از یکماه قبل از سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها طی چند نوبت کمیته برگزاری مراسم روز پرستار با حضور اعضای شورای هماهنگی پرستاری دانشگاه و مترون ها و کارشناسان پرستاری ستاد تشکیل می شد، اقدام گردید و پیگیری و برنامه ریزیها شروع شد.

کریمی افزود: اولین کمیته در تاریخ سوم دی ماه96 برگزار گردید و قبل از تشکیل کمیته دوم که در تاریخ 13 دی ماه 96 برگزار شد،  پرسنل گروه پرستاری ، مامایی و فوریت پزشکی بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) طی حرکتی کاملا خود جوش اعلام نمودند که مایلند هزینه جشن روز پرستار را جهت تهیه چهار دستگاه کانکس برای زلزله زدگان کرمانشاه اهدا نمایند. در پی این اقدام انسان دوستانه و خداپسندانه، پرسنل مراکز  و واحدهای دیگر هم از جمله معاونت درمان ، بیمارستان دکترعلی شریعتی ، اورژانس 115 و معاونت بهداشتی از این اقدام استقبال و با افتخار و شور و شوق در این امر خیر تشریک مساعی نمودند .

وی گفت: در این راستا نامه ای توسط معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی فسا به معاون محترم پرستاری وزارت بهداشت با رونوشت به جناب آقای دکتر قدیمی  قائم مقام و معاون محترم اجرایی معاونت درمان و نماینده تام الاختیار وزیر در مناطق زلزله زده اطلاع رسانی گردید که ایشان نیز در همایش کشوری تقدیر از پرستاران ، از این اقدام پرستاران دانشگاه علوم پزشکی فسا تشکر و قدردانی نمودند.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو