تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
دکتر محمد جواد جمالی نماینده مردم فسا در مجلس :

ترامپ با دادن امتیازهایی به دموکرات‌ها از موضع خود کوتاه می‌آید

۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۳:۴۹ کد مطلب: 11856

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نوزدهمین تعطیلی دولت فدرال آمریکا، گفت: رئیس جمهور آمریکا به زودی امتیازاتی را به دموکرات‌ها داده و از موضع خود کوتاه می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی , دکتر محمد جواد جمالی ، در خصوص تعطیلی دولت فدرال آمریکا، گفت: تعطیلی دولت آمریکا برای نوزدهمین مرتبه اتفاق افتاده که پیش از مرتبه کنونی در سال 2013 زمان ریاست جمهوری باراک اوباما شاهد آن بودیم، اما به نظر می‌رسد به زودی ترامپ با دموکرات‌ها به تفاهم رسیده و مشکل برطرف می‌شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تعطیلی دولت فدرال آمریکا نوعی امتیازخواهی دموکرات‌ها از جمهوری‌خواهان است، ترامپ نیز قطعا برای ادامه فعالیت خود کوتاه خواهد آمد.

وی افزود: تعطیلی دولت فدرال آمریکا در حوزه داخلی ایالات متده است که به معنی مختل شدن همه امورات نیست کما اینکه آمریکایی‌ها در این زمینه تجربه دارند، لذا ظرف چند روز آینده مشکل حل خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا هرچند در مدت اخیر نسبت به دموکرات‌های آمریکایی سختگیرانه برخورد کرده اما در شرایط کنونی و با اتفاق رخ داده، قطعا تغییر موضع داده و با دادن امتیازهایی سعی در جذب آرای مواق آنها خواهد کرد.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو