تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

جلسه مشترک مدیران کل بیمه سلامت استان فارس و هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی فسا

۲۵ دي ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰:۰۸ کد مطلب: 11831

جلسه مشترک بیمه سلامت استان فارس و دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور دکتررضا ممتحن مدیر کل بیمه سلامت استان فارس و دکترخالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا و معاونین درمان، بهداشت و غذا ودارو و روسا و مدیران داخلی بیمارستان ها در تالار روزبهان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، دکترعلی اصغر خالقی رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن قدردانی از همکاری بیمه سلامت فارس با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی فسا در پیگیری مطالبات و معوقات بخش بهداشت و درمان، گفت: کاهش مشکلات و دریافت مطالبات این حوزه سبب خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم خواهد شد.

دکترخالقی ضمن اشاره جایگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی فسا در درمان بیماران شرق استان فارس، بیان داشت: مشکلات حوزه سلامت و مطالبات بیمه ای سبب شده است که شرایط ارایه خدمات درمانی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه مورد توجه ویژه قرار گیرد.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی: با تاکید شاکله و آحاد جمعیت بیمه شده ی شهرستان فسا تحت پوشش بیمه سلامت می باشند که کاملا متفاوت از خیلی مناطق دیگر است که می بایست مورد توجه قرار گیرد.

دکتررضا ممتحن مدیر کل بیمه سلامت استان فارس گفت: نزدیک به 63 درصد از جمعیت شهرستان فسا تحت پوشش سازمان بیمه سلامت و اداره کل بیمه سلامت استان فارس می باشند .

مدیر کل بیمه سلامت استان فارس با اشاره به کاهش اعتبارات که دامنگیر کل کشور شده است، افزود: رایزنی ها و تلاش های زیادی با نمایندگان مجلس و دولت انجام شده تا از منابع جدید اعتبارات و بودجه لازم به بیمه سلامت اختصاص یابد تا بتوانیم برخی از مشکلات که ممکن است در سال97 حوزه سلامت را تحت تاثیر قرار دهد مرتفع نماییم.

دکترممتحن همکاری و تعامل دانشگاه علوم پزشکی فسا با بیمه سلامت استان را بسیار خوب دانست و بر آمادگی  اداره بیمه سلامت استان برای آموزش کارشناسان و رابطین و همکاری در کاهش هزینه ها تاکید کردند.

در این دیدار دکتر ممتحن مدیر کل بیمه سلامت استان فارس از تلاش جدی برای پرداخت مطالبات دانشگاه خبر داد.

در ادامه دکترسهراب پور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن بیان گزارشی از عملکرد حوزه درمان، چالش ها و مشکلات بیمه ای در بیمارستانها را مطرح نمود که مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است دکتر اصغر رعیت زاده معاون بیمه و درمان و رییس اداره اسناد پزشکی  و آقای سیدمحمد پشاپو مسوول روابط عمومی بیمه سلامت استان  در این نشست حضور داشتند.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو