تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
محمد جمالی نوبندگانی :

خروج آمریکا از برجام به دلیل ناتوانی ترامپ محقق نشد/ رئیس جمهور آمریکا به گونه‌ای صحبت کند که سبب شرم ملت آمریکا نشود

۲۵ دي ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶:۳۸ کد مطلب: 11827

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ می‌خواست از برجام خارج شود ولی عملکرد مثبت جمهوری اسلامی ایران آمریکا را در این موضوع ناتوان کرد.

محمد جمالی نوبندگانی ، در خصوص عقب نشینی ترامپ در خصوص تمدید تعلیق تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، اظهار داشت: عقب نشینی ترامپ به دلیل مواضع قدرتمندانه و به حق جمهوری اسلامی ایران بود زیرا ایران شرافتمندانه بر تعهدات خود باقی ماند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جامعه بین‌الملل دریافت که ایران وقتی پای مذاکره ای می‌رود خوب مذاکره می کند و به تعهدات خود پایبند است، بیان کرد: در موضوع برجام و رفتار آمریکایی‌ها ،ایران تا حد زیادیخویشتن‌‎داری کرد و ترامپ برای جامعه بین‌الملل هیچ پاسخی نداشت.

جمالی نوبندگانی با بیان اینکه ترامپ و همه انسان‌های افراطی با توپ و تشر به میدان می‌آیند تا رقیب را کنار بزنند، متذکر شد: ترامپ از تجربیات گذشتگان خود استفاده نکرده و نمی‌داند با چه ملتی و با چه حکومتی طرف است؛ ایران هیچ گاه از مواضع به حق خود کوتاه نمی‌آید و اگر قرار بود ایران عقب نشینی کند امروز وضعیت دیگری در منطقه حاکم بود.

وی با بیان اینکه تمدید تعلیق تحریم ها از سوی ترامپ دلیلی شد تا ترامپ حقانیت ایران را درک کند تا با تعقل مسائل ایران را دنبال کند، افزود: ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا باید به گونه‌ای صحبت کند که سبب شرم ملت آمریکا نشود، زیرا صحبت‌های نژادپرستانه ترامپ در مورد مهاجرین هائیتی، السالوادر و مهاجرین آفریقایی سبب شرمساری آمریکایی‌ها شد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ می‌خواست از برجام خارج شود؛ولی عملکرد مثبت جمهوری اسلامی ایران آمریکا را در این موضوع ناتوان کرد./

علی
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۴۶

سلام دکتر ترامپ دیوانه است اورا به حال خودش واگذارید مشکلات فسا راپیگیری کنید راه آهن که رفت جهرم اورزانس هوایی هم رفت جهرم بعد شما مصاحبه میکنید که نمایندگان بدنبال سهم خواهی ازبودجه برای حوزه انتخابیه شان نباشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ به این نظر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو