تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تصادف در فسا یک کشته و پنج مصدوم در پی داشت

۲۵ دي ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵:۳۸ کد مطلب: 11826

مسئول روابط عمومی اورژانس فسا : بر اثر 2 فقره تصادف که کمتر از 24 ساعت در این شهرستان رخ داد، یک نفر جان باخت و پنج نفر مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، یوسف علیپوریان مسئول روابط عمومی اورژانس فسا ، در نخستین تصادف که شنبه شب ( بیست و سوم دی) بین یک دستگاه وانت نیسان و یک خودرو سواری پژو پارس در محل ورودی فسا و در زیر گذر شهید خوش نیت این شهر رخ داد، 
سه نفر از سرنشینان این وسایل نقلیه مصدوم شدند.
وی با بیان: مصدومان این سانحه با 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر (عج) فسا انتقال یافتند اما یکی از مجروحان به علت شدت ضربه وارده به سر در حال اعزام به بیمارستان جان خود را از دست داد.
علیپوریان اظهار کرد: 2 مصدوم دیگر این حادثه که از ناحیه دست، پا و قفسه سینه دچار صدمه و جراحات شدید شده اند در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری شدند.
مسئول روابط عمومی اورژانس فسا ادامه داد: همچنین در تصادف دیگری که امروز (یکشنبه) بین یک دستگاه خودرو پراید با خودروی پژو در محور زاهد شهر به میانشهر فسا به وقوع پیوست، سه نفر از سرنشینان این خودروها مصدوم شدند. 
علبپوریان افزود: پس از مطلع شدن این مرکز، سه دستگاه آمبولانس از پایگاه های اورژانس نصیرآباد، زاهدشهر و فدشکویه به محل حادثه اعزام شد. 
وی بیان کرد: مصدومان این سانحه پس از انجام مراقبت های اولیه پزشکی، به بیمارستان عصر(عج) فسا منتقل شدند.
علت وقوع این 2 حادثه در دست بررسی است.

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو