تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری مراسم اختامیه هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاههای فسا

۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۸:۵۱ کد مطلب: 11652

مراسم اختامیه هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر با باحضور مشاور استاندار در امور دانشگاهها و معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان فسا ، روسای دانشگاههای شهرستان دانشجویان ، پژوهشگران ، اعضای شورای اداری شهرستان در محل سالنآمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، مهندس کرمی معاون استاندارد فارس  و فرماندار ویژه شهرستان فسا و مهمترین رسالت در هفته پژوهش، ایجاد و احیای تفکر مبتنی بر دانش است و در این مسیر ،وظیفه تحقیق بر عهده یک گروه خاصی نیست بلکه به عنوان وظیفه ای همگانی تلقی می شود که باید هر مجموعه و هر مدیری در حد توان و امکانات خود به آن بپردازد. 

مهندس کرمی با بیان : موضوع تحقیق و پژوهش را می‌توان مهم ترین و شاخص ترین ابزار پیشرفت هر جامعه دانست. در واقع جامعه ای رو به رشد است که به پژوهش های بنیادین توجه ویژه کند

پیشینه و سابقه علمی و فرهنگی ما متقن و قابل استناد و مایه مباهات و افتخار است، اما برای حرکت رو به جلو و توسعه و پیشرفت، لازم است که پژوهش را دستمایه‌ای برای این حرکت قرار داد تا مسیر دستیابی به علم و دانش هموارتر و موثرتر باشد
ابتکار، اکتشاف، خلاقیت، نوآوری،توسعه و بسیاری دیگر از مولفه های علمی و پژوهشی در سایه انقلاب فرهنگی حادث می شود و انقلاب فرهنگی، ثمره خود باوری است و خودباوری با تفکر، تامل ،تحقیق ، مطالعه و باور به داشته های خویش به وجود می آید.
دانشگاه ها و شرکت ها و واحدهای تولیدی و صنعتی باید ارتباط دو سویه و مستمر داشته باشند تا نتایج حاصل از این ارتباطات، منجر به ارتقای کیفیت تولیدات و فرآورده های علمی و پژوهشی باشد .


نتایج حاصل از هر پژوهشی باید به تولید و تجاری سازی منجر شود، قطعا تجاری سازی فن آوری و ایجاد تقاضا برای پژوهش هایی که صورت می گیرد، زیر بنای اقتصاد مقاومتی را پایه ریزی می کند
دکتر رزمجو مشاور استاندار در امور دانشگاهها :امروز باید باور کنیم که اگر می خواهیم در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی با دنیا رقابت کنیم راهی جز توسل به پژوهش نداریم انسجام و هم افزایی بین نماینده عالی دولت در شهرستان فسا با دانشگاه ها و آموزش و پرورش و سایر مراکز علمی و دانش بنیان ستودنی است .

مهندس کاووس زارع ریاست آموزشکده فنی کشاورزی فسا :ضمن تبریک به دانشجویان و اساتید این آموزشکده که حضور چشم گیری داشتند .

ریاست آموزشکده فنی کشاورزی فسا : در این مراسم از پنج نفر از اساتید و دو نفر از دانشجویان این آموزشکده از طرف معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان با اهداء تندیس لوح سپاس و هدایا تجلیل شد .

دانشجو
۱۳۹۶/۹/۲۹ ۹:۰۸

جناب مهندس زارع وجناب حاج زنگنه تشکرتشکر

پاسخ به این نظر
دانشجو
۱۳۹۶/۹/۲۹ ۹:۱۱

سلام ما دانشجویان دانشگاه فنی حرفه ای-آموزشکده فسا از زحمات مدیر محترم مهندس زارع ومعاون آموزشی پژوهشی مهندس زنگنه وهمه اساتید وکارکنان آموزشکده که واقعا متحول شده تشکر میکنیم

پاسخ به این نظر
دانشجویان دانشگاه فنی وحرفه ای فسا
۱۳۹۶/۹/۲۹ ۱۴:۳۷

از جناب آقای فرماندار بخاطر برگزاری این مراسم باشکوه کمال تشکر و قدردانی را داریم ما دانشجویان واقعا روحیه گرفتیم و به آینده امیدوار شدیم

پاسخ به این نظر
دانشجوی برق دانشگاه فنی فسا
۱۳۹۶/۹/۳۰ ۷:۵۳

از همه مسولینی که در برگزاری این مراسم مشارکت داشتند تشکر می کنیم ، ولی اگر جناب آقای مهندس زارع به نمایندگی از دانشگاه فنی برای اهداء جوایز میرفتن بالا (مثل مسولین دیگر). خیلی خوب می شد.

پاسخ به این نظر
شهروند فسا
۱۳۹۶/۱۰/۱ ۲۲:۵۱

سلام دلیل اینکه آموزش وپرورش فسا با آموزشکده در استفاده از امکانات رفاهی مثل سنوات قبل چیست ؟اکر مهندس زارع یا جناب امین نژاد پاسخ بدهند ممنون میشویم .

پاسخ به این نظر
زارع
۱۳۹۶/۱۰/۴ ۱۱:۵۳

باعرض سلام - در کمیسیون مشترک وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش و پرورش که در تاریخ 95/12/16 برگزار گردید مقرر شد تا زمان تعیین تکلیف ماده 23 قانون پنجم توسعه فی ما بین آموزشکده و هنرستان کشاورزی فسا ، هر دو دستگاه از امکانات بصورت مشترک و کمافی السابق استفاده نمایند و این موضوع بطور شفاهی به نماینده وزارت آموزش و پرورش ابلاغ گردید . ولی متاسفانه آقای امین نژاد 2 ترم است که از استفاده دانشجویان از امکانات مشترک جلوگیری می کند . امیدوارم در آینده نزدیک شاهد اجرایی شدن ماده 23 باشیم تا هر دو واحد آموزشی از امکانات استفاده بهینه نمایند و بتوانند دانش آموزان و دانشجویانی مفید و کارآمد برای جامعه اسلامی تربیت نمایند

پاسخ به این نظر
شهروند
۱۳۹۶/۱۰/۵ ۱۵:۴۱

از آقای مهندس زارع تشکرمینماییم کاش جناب امین نزاد هم درجهت تنویر افکار عمومی پاسخی مثل جناب مهندس زارع ارایه مینمود

پاسخ به این نظر
دانشجویان برق دانشگاه فنی فسا
۱۳۹۶/۱۰/۸ ۸:۳۰

سلام خیلی از مسئولین همکاری نمیکنن تادانشگاه فنی فسا پیشرفت کنه . خدایش ما دانشجویان هنگامی که دیدیم اساتید ما از جمله استاد هاشم فیروزی و استاد علی کاظمی و دیگر اساتید در دانشگاه فنی چه مقالاتی در مجلات لاتین به چاپ رساند ه اند احساس کردیم سطح علمی دانشگاه ما کمی از دانشگاههای دیگر نداره و میتونم بگم از لحاظ علمی و صنعتی بودن بالاتر هم است.

پاسخ به این نظر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو