تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تشریح کوتاه ساعتی با شهداء در گلزار شهدای فسا همراه با خادم الشهداهای فسائی

۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶:۴۲ کد مطلب: 11631

در راستای تکریم و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار از اوایل سال ۱۳۹۶ عصر هر پنجشنبه در قطعه اول گلزار شهداء ( صحن مطهر امامزاده حسن(ع) درکنار قبور مطهر شهداء و با حضور خانواده ها و همرزمان معزز شهداء ، عموم مردم و خادمین شهداء با اجرای روایتگری توسط راویان هشت سال دفاع مقدس و قرائت زیارت عاشورا همراه با نمایشگاه مصور شهداء و برپایی ایستگاه صلواتی تلاش مینماید تا در اجرای فرمان آتش به اختیار انقلابی عمل کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، سعید بحری مسئول قرارگاه خادم الشهداء فسا : در راستای تکریم و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار از اوایل سال ۱۳۹۶  عصر هر پنجشنبه در قطعه اول گلزار شهداء ( صحن مطهر امامزاده حسن(ع) درکنار قبور مطهر شهداء و با حضور خانواده ها و همرزمان معزز شهداء ، عموم مردم و خادمین شهداء با اجرای  روایتگری  توسط راویان هشت سال دفاع مقدس و قرائت زیارت عاشورا همراه با نمایشگاه مصور شهداء و برپایی ایستگاه صلواتی تلاش مینماید تا در اجرای فرمان آتش به اختیار  انقلابی عمل کند.


وی با بیان : این قرارگاه موفق به راه اندازی این برنامه در روستاهای  تابع شهرستان فسا (فدشکویه و غیاث آباد)  توسط خادمین بومی روستا گردیده است .
بحری اظهار داشت :خادمین شهدا محکم ایستاده اند و معتقدند  مشکلات و موانع  (از هرگونه که باشد) و مخالفت های مغرضانه نباید سد در برابر فعالیت های فرهنگی بشود و  استمرار در فعالیت  در ماندگاری و اثر گذاری یک اصل است  ایستادگی مقابل جنگ نرم دشمن اقدام و  روحیه جهادی  نیاز دارد.


 مسئول قرارگاه خادم الشهداء فسا : ای مادران و پدران شهدا دلتنگ نباشید که خادم الشهداء برایتان شمع محفل اند . و دلها به لرزه می افتد و اشکها جاری میشود  هنگامی که در گلزار مادر شهیدی  بخاطر یک هفته عدم حضور و اجرای برنامه در گلزار با سادگی و صمیمیت به خادمین می گوید:ترسیدم ؛ با خود گفتم نکند دیگر نیایید.اینجاست که عزم ها جزم تر میشود . 

رحیمی
۱۳۹۶/۱۰/۲ ۱۱:۰۸

زنده باشی دلاور ،انشااله الگوی مناسبی باشید .برای ادامه دهنده گان راه شهدا.

پاسخ به این نظر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو