تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

جوابیه واحد خدمات و تنظیف شهر به مطلب فسایی؛ شهروندان شهرداری را در جمع آوری زباله یاری کنند

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴:۱۹ کد مطلب: 11614

واحد خدمات و تنظیف شهرداری فسا طی جوابیه ای به مطلب فسایی پاسخ داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسایی در این جوابیه آمده است:

باسلام واحترام
با توجه به اینکه شهرداری فسا درتمام صحنه ها وامورات شهری ،همیشه حضور فعال دارد و هرگز خواب نخواهد بود و همیشه و همواربیدار است و کارهای خدمات شهر راشبانه روز انجام میدهد.
خدمات و تنطیف شهریکی از امورات مهم شهرداری میباشد که سالیانه میلیاردها تومان هزینه جهت شهرداری دارد.
جمع آوری زباله های سطح شهر وبخصوص پاکسازی زمینهای باز در کلیه کوچه ها ومعابر بصورت ضربتی ولااقل ماهیانه دوبار انجام میشودوجای سئوال اینجاست که مگر زباله بر داری انجام نمیشودکه اینهمه زباله در زمینهای باز پراکنده و در جداول و... وجود دارد؟؟
متاسفانه بعضی از شهروندان به محض ایجاد زباله در منزل،اقدام به قراردادن زباله به درب منازل ویاانداختن آن در زمینهای باز معابر وکوچه ها مینمایند.این درصورتی است که زباله برداری منازل سه روزدرهفته انجام میشودواگر خود مردم این موضوع رارعایت میکردند دیگر شاهد پراکندگی زباله که بیشترین عامل پراکندگی،مردم هستند رعایت می شد،دیگر شاهد کثیف بودن معابر نبودیم.اگرمجال به تصویرکشیدن زحمات کارگران خدماتی ونظارت های شبانه روزی شهرداری بود هزاران عکس وبلکه میلیونها عکس از خدماتی که انجام میشود وبخاطر عدم رعایت کردن مردم ،بواسطه اینکه زباله های خود راپراکنده میکنند وبه گفته خودشان وظیفه شهرداری است که زباله‌ها را جمع کند ،همه راارسال مینمودیم تا مردم ببینند که کارها در حال انجام است وکمر کارگران همیشه دوتاست تا شهرمان زیباگردد .شهرداری هیچ گاه تعطیل نیست وشبانه روز درحال خدمات رسانی به شهر وشهروندان است.
درپایان از شهروندان خواهشمندیم از قراردادن زباله،خارج از زمان وساعت زباله بردار وبیرون ازمنازل خودقرارندهند. تاعواملی اعم از دوره گردها وحیوانات وحشی که پلاستیک ها راپاره میکنند، مجال پراکندگی زباله ها نداشته باشند.
اگرشهر خود رابزرگ شده منزل خودمان بدانیم دیگر حاضربه کثیف کردن آن نخواهیم بود.
به عشق امام حسین بگو یاابالفضل
محمود بنایی ،ناظر خدمات وتنظیف شهر

ناشناس
۱۳۹۶/۹/۲۱ ۸:۴۰

شهرداری فکری هم برای نظافت جوب های سطح خیابان و کوچه ها بکند که در سال کمتر مورد توجه قرار می گیرد و چشممان به باران هست که آنها را بشوید خصوصاً جوبهای خیابان شهید بهشتی شمالی

پاسخ به این نظر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو