تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

طرح جابجایی ساکنین مناطق حادثه خیز روستای دیندارلو شهرستان فسا

۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۶:۴۵ کد مطلب: 11580

فرماندار ویژه شهرستان فسا خواستار رسیدگی به اجرای طرح جا به جایی در مورد خسارت دیدگان در مسیر شکاف ایجاد شده روستای دیندارلو با حضور دکتر محمد جواد جمالی نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی و مهندس زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در سالن جلسات فرمانداری ویژه شهرستان فسا برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی  مهندس کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه بررسی مسایل و مشکلات حوزه بنیاد مسکن : به منظور اجرای طرح جابه جایی ساکنین خسارت دیده در مسیر شکاف ایجاد شده روستای دیندارلو، نیاز به همکاری مالکین زمین های کشاورزی مجاور روستا است و مسئولین بنیاد مسکن نیز متقابلا آماده هر گونه همکاری با مالکین هستند بنابراین با توجه به حمایت بنیاد مسکن استان، لازم است که ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف شود.


:white_check_mark:با توجه به همکاری بنیاد مسکن در اجرای طرح بازسازی و بازآفرینی بافت فرسوده در شهر فسا، ساکنین بافت های فرسوده شهری از این فرصت، نهایت استفاده را با توجه به شرایط تسهیلاتی ویژه به عمل آورند .
:white_check_mark:اجرای طرح بازسازی منطقه اردوگاه فسا به عنوان دومین طرح ویژه کشوری است که نیاز به حمایت همه متوليان و دستگاه های شهرستانی و استانی دارد.شهرداری و شورای شهر نقش کلیدی در انجام این مهم دارند و لازم است ظرف هفته جاری کمیته‌ای ویژه جهت پیگیری و عملیاتی شدن این طرح، تشکیل گردد.

وی با بیان : جهت جذب سهمیه مشخص شده تسهیلات حوادث در شهرستان با بانک های خاطی و غیر همراه به شدت برخورد می شود . متقاضیان در ارائه و ارجاع درخواست خود به بنیاد مسکن و بخشداری ها و در ادامه به بانک ها مراجعه نمایند. این جلسه با حضور دکتر محمد جواد جمالی نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی و مهندس زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس برگزار گردید.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو