تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

گزارش تصویری بخش دوم/ یادواره سرداران و ۸۰۰ شهید عشایر غیور و ایلات خمسه استان فارس

۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹:۴۹ کد مطلب: 11555

یادواره سرداران و ۸۰۰ شهید عشایر غیور و ایلات خمسه استان فارس با حضور سردار محمد جعفر اسدی مسئول بازرسی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) ، مسئولین کشوری و لشکری شهرستان ، ایلات خمسه استان فارس و مردم شهید پرور شهرستان فسا در ظهر پنجشنبه 10 آدر ماه در مصلی نماز جمعه فسا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا ، امروز فضاي شهرمان آكنده از عطر و ياد و نام سرداران و هشتصدشهيد عشاير ايلات خمسه استان فارس است و اين روز برگ زريني در دفتر افتخارات اين شهرستان محسوب ميشود.

وی با بیان :نقش تعيين كننده و بي بديل عشاير در ٨ سال دفاع مقدس بر كسي پوشيده نيست همانگونه كه عشاير در آغاز جنگ تحميلي با اسلحه هاي خود در ميدان دفاع حضور پيدا ميكردند و در مقابل دشمن بعثي از كشورمان دفاع كردند امروز نيز اين عشاير حافظ و نگهبان انقلاب هستند.

کرمی با اظهار : قطعا يكي از مؤثرترين روش هاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه بزرگداشت افرادي است كه در آن ارزش ها پيشرو بوده و مي توانند براي ديگران الگو باشند .

فرماندار ویژه فسا:همه ما مديون و مرهون ايثارگري هاي شهدا از دوران دفاع مقدس هستيم و تا اين لحظه در سايه خون شهدا در امنيت و آسايشيم و افتخارات امروز ما در عرصه هاي مختلف در سايه خون پاك شهداست .

ایشان با بیان :هر جا نام و یاد شهیدان باشد ، شهرستان فسا بر قله افتخار ایستاده و خود نمایی می کند زیرا مردم این شهرستان دین خود را با تقدیم ۱۱۰۰ لاله خونین به انقلاب و اسلام ادا کردند.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو