تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری جلسه شوراي اداري شهرستان فسا

۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷:۰۳ کد مطلب: 11553

جلسه شوراي اداري فرمانداری ویژه شهرستان فسا پنجشنبه 10 آذر ماه با حضور دکتر جمالی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس و فرماندار ویژه شهرستان فسا و مسئولین ادارات این شهرستان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، در جلسه شوراي اداري فرمانداری ویژه شهرستان فسا کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا : وضعيت و روند اجرا و انجام غالب پروژه ها در سطح شهرستان عليرغم تمام محدوديتها و انقباضي بودن بودجه ،مطلوب است و ضرورت ایجاب می کند که مديران با جديت و اهتمام كامل موافقنامه هاي انعقادي پروژه هاي مربوط را دنبال و پيگيري نمایند.

وی با بیان : ادامه بلاتكليفي هاي موجود در وضعيت تصدي شهرداريهاي فسا و قره بلاغ توجيه پذير نيست و ادامه اين روند ، ارائه خدمات و مديريت شهري را دچار خلل خواهد كرد.

کرمی با اظهار :اولويت ما بر اساس دستورالعمل وزير محترم كشور استفاده از نيروهاي بومي وزارت كشور است و اگر شرايطي فراهم باشد و نيروهاي بومي شهرستان از شرايط لازم برخوردار باشند از وجود آنها استفاده مي كنيم .:sparkle:وضعيت جذب تسهيلات حوادث ( سيل ) بويژه در شهر فسا مطلوب نيست و نياز به مساعدت و همراهي بيشتر شهرداري و نظام مهندسي جهت حذف بروكراسي هاي موجود در صدور پروانه ساخت و حمايتهاي بيشتر ازجهت كاهش عوارض است و بانكها باید در انعقاد قرارداد پرونده هاي ارجاعي توسط بنياد مسكن سرعت عمل بیشتری داشته باشند .

فرماندار ویژه شهرستان فسا :تسهيلات در دو بخش اشتغال فراگير و توسعه روستايي و عشايري كه زمينه اعطاي آن به متقاضيان در يكي دوماه آينده فراهم خواهد شد فرصتي جهت رونق سرمايه گذاري در سه بخش سرمايه در گردش ، توسعه سرمايه گذاري و ايجاد فرصتهاي جديد شغلي ايجاد خواهد كرد لذا دستگاههاي متولي و بانكها بارويكردي متفاوت آمادگي كامل در جذب اين تسهيلات داشته باشند .

دکتر محمد جواد جمالی نماینده مردم شهرستان فسا در مجلس شورای اسلامی :بايد وضعيت شهر و شهرداري به سروسامان برسد با كارچاق كني در اين شهر مخالفم و بعلت اينكه شخصيتم به مقام وابستگي ندارد اجازه نخواهم داد عده اي قليل شهر را بازيچه منافع شخصي خود قراردهند .

ایشان با بیان :هميشه كار خود را بر مبناي تعامل با رؤساي ادارات گذاشته ام و صرف نظر از ديدگاههاي آنان تلاش دارم كه با همدلي و همكاري به نقطه مطلوب برسيم .

در پايان اين جلسه با حضور آقای هاشمی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری ،آقاي منشي بعنوان معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي فرمانداري معرفي و از خدمات آقاي حسن بلاغي معاون قبلي فرمانداری ویژه شهرستان فسا تقدير بعمل آمد .

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو