تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

زوج نیک اندیش فسایی بیش از 100 میلیارد ریال از دارایی های خود را وقف دانشگاه علوم پزشکی فسا کردند

۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸:۵۶ کد مطلب: 11546

در همایشی با عنوان یاوران وقف که روز یکشنبه 5 آذر ماه 96 به مناسبت هفته وقف که در شیراز برگزار شد ، زوج نیک اندیش فسایی ساکن تهران بیش از 100 میلیارد ریال از دارایی های خود را به نیت استفاده برای کمک به امر آموزش و پژوهش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرستان فسا، کمک به درمان بیماری‌ها بویژه بیماری اطفال و کمک به ساخت بیمارستان و مراکز درمانی وقف کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ،در همایش یاوران وقف که روز یکشنبه 5 آذر ماه 96 به مناسبت هفته وقف که در شیراز برگزار شد ، زوج نیک اندیش فسایی ساکن تهران بیش از 100 میلیارد ریال از دارایی های خود را به نیت استفاده برای کمک به امر آموزش و پژوهش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرستان فسا، کمک به درمان بیماری‌ها بویژه بیماری اطفال و کمک به ساخت بیمارستان و مراکز درمانی وقف کردند.

آقای سیداسماعیل دستغیب و همسرش ایشان خانم زهرا یاسایی از فرزندان و نوادگان جناب دستغیب شیخ الرییس فسائی می باشند. 
آقای دستغیب اسناد  مرتبط  به موقوفه های خود را که شامل 2 دستگاه آپارتمان در الهیه تهران، یک قطعه زمین ویلایی در بندر انزلی در استان گیلان، 2 دستگاه خودرو و همچنین مقداری طلا و جواهرات بود به مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس اهدا کردند. 
دکتر علی اصغر خالقی ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تشکر از این اقدام خداپسندانه بیان داشت: به جهت قدردانی و ماندگاری نامی از این واقفین گرانقدر یک مرکز درمانی بنام آنها نامگذاری می شود و در آینده نزدیک مراسم تجلیل از واقفین و خیرین سلامت در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار خواهد شد.
دکتر خالقی افزود: نیت واقفین بر این هست که اموال فوق بعد از فوتشان در اختیار دانشگاه قرار گیرد.
گفتنی است دکترخالقی ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا، دکترغلامپور معاون آموزشی، حجت الاسلام والمسلمین عابدی سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، اقای ذوالقدر قائم مقام ریاست دانشگاه در امور مشارکتهای اجتماعی و جمعی از خیرین حوزه سلامت شهرستان فسا در این همایش حضور داشتند.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو