تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

امدادرسانی تیم های عملیاتی اورژانس115 فسا به 244 مصدوم زلزله غرب کشور از ساعات اولیه وقوع زلزله تاکنون

۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲:۱۸ کد مطلب: 11524

تلاش بی وقفه تیم های عملیاتی اورژانس 115 فسا ، کمک رسانی به 244 مصدوم و نجات جان دو مادر باردار و نوازد آنها در طول مدت حضور این تیم ها در منطقه زلزله زده غرب کشور .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، یوسف علیپوریان مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا گفت: اولین تیم عملیاتی اورژانس 115 فسا با پایان ماموریت خود در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با امدادرسانی به 75 مصدوم به شهرستان فسا بازگشت.

علیپوریان این تیم شامل دو آمبولانس و 6 تکنسین اورژانس که جهت پوشش پیاده روی اربعین به مرز اعزام شده بودند افزود: با توجه به وقوع زلزله در غرب کشور به یاری هموطنان شتافتند که به مدت 5 روز ضمن انتقال مصدومان به بیمارستان های استان کرمانشاه، با امدادرسانی به دو مادر باردار موفق به نجات هر دو مادر و نوازدان شدند.

علیپوریان با اظهار: تیم عملیاتی اورژانس فسا ضمن حضور در  18 روستای زلزله زده و پایش روستاها، به مصدومان امدادرسانی نمودند.

انتقال 64 مصدوم از بیمارستان شهدای سرپل ذهاب به بیمارستانهای استان کرمانشاه و ارایه خدمات سرپایی به 105 مصدوم

وی افزود: دومین تیم عملیاتی اورژانس 115 فسا شامل یکدستگاه اتوبوس آمبولانس و 5 تکنسین فوریت های پزشکی که از روز شنبه27 آبان ماه در شهرستان سرپل ذهاب مستقر شده است، تاکنون ضمن انتقال64 مصدوم  از بیمارستان شهدای سرپل ذهاب به بیمارستانهای استان کرمانشاه، با استقرار در میدان اصلی شهر به 105 مصدوم و بیمار، خدمات سرپایی پزشکی ارایه نمودند.

گفتنی است همکاری در توزیع شیرخشک، پوشاک ، مواد غذایی و دارو از دیگر اقدامات می باشد..

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو