تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اعلام برنامه های هفته بسیج توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فسا در جمع اصحاب رسانه

۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷:۰۴ کد مطلب: 11485

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان فسا از برگزاری برنامه های هفته بسیج در تمام رده های مقاومت این ناحیه اهم از بسیج اقشار ، محلات و کانونها با 200 عنوان برنامه اصولی در سطح این شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ،سرهنگ علیرضا محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فسا در گفتگوی خبری با جمعی از خبرنگاران فسائی با محوریت نحوه برگزاری هفته بسیج در سطح شهرستان فسا جلسه را  آغاز کردند .

ایشان ایام سوگواری حضرت اباعبدالحسین (ع) ، رحلت جانسوز نبی اکرم محمد مصطفی (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین از بین رفتن بخشی از اهالی غرب کشور تسلیت عرض کردند و از خداوند ممنان خواستار صبر برای بازماندگان این حادثه شدند.

وی بیان کردند : انشاا.. با یاری خداوند ، کمک دولت و مردم خدماتی را جهت آسیب دیدگان ارائه دهیم . که در همین راستا دستور سردار فرماندهی محترم سپاه استان فارس در مورد نصب چادر در میادین اصلی شهر ، بخش ها و روستا نسبت به جمع آوری کمک های مردمی  توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت شهرستان فسا صادر کردند . که در همین راستا بسیجیان شهرستان فسا دوش تا دوش و هماهنگ همراه با هلال احمر و سایر نهاد ها اقدام خواهند کرد.

سرهنگ محمدی بیان کردند : در راستای برگزاری برنامه های هفته بسیج امسال تمام رده های مقاومت این ناحیه از جمله بسیج اقشار ، محلات و کانونها با 200 عنوان برنامه اصولی را در سطح شهرستان فسا پیش بینی و به اجرا در خواهد آمد. محوریت این برنامه های در قالب قبل از هفته بسیج و حین هفته بسیج و بعد از هفته بسیج اجرا خواهد شد .

اهم برنامه های  هفته بسیج بدین شرح می باشد .

 

در پایان سرهنگ محمدی از تمامی خبرنگاران حاضر در نشست خبری تشکر و قدرانی نمود.

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو