تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

خدمت رسانی به زوار امام حسین (ع) در موکب العباس ضريح المدافع الشباب در فسا

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴:۰۹ کد مطلب: 11441

موکبي که اين چند روز با تلاش عده اي جوان و نوجوان فسائي رنگ و بوي حسيني گرفته است موکب العباس ضريح المدافع الشباب که به معني (جوانان مدافع حرم ) است در سال 1395 تاسيس و شروع به فعاليت کرد امسال هم به رسم سال گذشته 10 روز مانده به اربعين حسینی اين موکب شروع به فعاليت کرده است .

به گزارش پايگاه خبري تحليلي فسائي ، موکبي که اين چند روز با تلاش عده اي جوان و نوجوان فسائي رنگ و بوي حسيني گرفته است موکب العباس ضريح المدافع الشباب که به معني (جوانان مدافع حرم ) است در سال 1395 تاسيس و شروع به فعاليت کرد امسال هم به رسم سال گذشته 10 روز مانده به اربعين  حسینی اين موکب شروع به فعاليت کرده است . از جمله خدماتي که اين موکب براي مردم و زوار امام حسين (ع) که تدارک ديده چاي صلواتي ، قهوه ،نهار و ‌شام است.
مخارج اين موکب توسط کمک هاي مردمي جمع آوري شده . در کنار اين موکب که با همت این جوانان ، نمایشگاه عکس و نمایش فیلم های جشنواره عمار برای عموم برپا شده است .

در کنار این جوانان سازمان ها و نهادهایی بصورت خود جوش اقدام به کمک به برپایی این موکب کردن از جمله قرارگاه خادم الشهداء ، شهرداری فسا و سپاه فسا امید است با این حرکت زیبا جوانان بیشتری با فرهنگ حسینی آشنا شوند.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو