تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

مدیرکل زندان های فارس از زندان فسا بازدید کرد

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹:۵۴ کد مطلب: 11438

مدیرکل زندان های فارس در بازدید از زندان فسا،رضایت مندی زندانیان از مسئولین زندان و نظم و انضباط را از مؤلفه های خوب این زندان برشمرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های فارس، به همراه فرهاد سالاری مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان فارس، نظری رئیس اداره مالی و پشتیبانی و فیاض بخش مسئول مددکاری اداره کل زندان های فارس از زندان فسا بازدید کردند.
این هیات بازدید کننده از قسمت های مختلف زندان اعم از پروژه های ساخته شده و در حال احداث، بند های زندانیان، درمانگاه شبانه روزی، آسایشگاه پرسنل وظیفه بازدید کردند و در خصوص ادامه و روند فعالیت ها خصوصاً تکمیل پروژه های در حال ساخت دستورات لازم صادر شد.
مدیر کل زندان های فارس در جمع زندانیان جرایم غیرعمد تاکیدکرد: تلاش مسئولین و این اداره کل بر این است که مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد، با اجرای قوانین در قالب دریافت تسهیلات از ستاد مردمی دیه، درخواست اعسار وجلب رضایت شکات توسط مددکاران مرتفع شود.
این مقام ارشد زندان های فارس در دفتر بازدید طی یاد داشتی، نشاط و شادی ایجاد شده در روحیه ی زندانیان و انگیزه مضاعف پرسنل به تلاش، نشان دهنده مدیریت خوب رئیس زندان فسا می باشد .


وی وضعیت کلی زندان از حیث تغییر و بند جدید الاحداث که مورد بهره برداری قرار گرفته ، رضایت مندی زندانیان از مسئولین زندان و نظم و انضباط را از مؤلفه های خوب این زندان برشمرد . در ابتدای این بازدید محسن انصاری رئیس زندان فسا فعالیت های صورت گرفته در زندان فسا را طی گزارشی اعلام کرد.

 

منبع : سازمان زندانها


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو