تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس:

تمامی خروجی‌های استان فارس به سمت مرزها دارای موکب هستند

۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵:۴۷ کد مطلب: 11433

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس از استقرار موکب در تمامی مسیرهای خروجی استان فارس به سمت مرزها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ، حجت الاسلام حسینی درباره خدمت‌رسانی سازمان اوقاف به زائران اربعین حسینی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور هر استان را مکلف و موظف کرده که برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در یک نقطه مستقر شده و در مرز ایران و عراق فعالیت کنند.
وی درباره موکب برپا شده اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس در منطقه مرزی شلمچه گفت: این موکب از ششم آبان ماه به مدت 16 روز به زائران و عزادارن حضرت سیدالشهداء (ع) خدمات رفاهی از قبیل اطعام و پذیرایی، چای و شیرگرم، محل اسکان و استراحت ارائه می‌کند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: تمامی مسیرهای خروجی استان فارس به سمت مرزها دارای موکب هستند که می‌توان به موکب امامزاده حسن (ع) در شهر کوپن، موکب مسجد صاحب الزمان (عج) در شهرستان ممسنی، موکب امامزاده اسماعیل (ع) در فسا،موکب العباس ورودی شهر فسا ، موکب مسجد بین راهی فاطمه الزهرا (س) در نی ریز و موکب امامزاده حسین (ع) در کازرون اشاره کرد که میزبان زائران حسینی در ایام اربعین خواهد بود.
حسینی خاطرنشان کرد: از زمان برپایی موکب در منطقه مرزی شلمچه روزانه 500 پُرس غذا در وعده ظهر و شب به‌صورت جداگانه طبخ و به زائران ارائه شده است که پیش‌بینی می‌شود با رسیدن به روزهای پایانی و افزایش جمعیت این تعداد به 3 هزار پُرس غذا برسد.

 

 

منبع : خبرگزاری فارس


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو