تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

بازدید هئیت قضایی فسا و شهرستانهای همجوار از زندان فسا

۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۷:۵۲:۰۷ کد مطلب: 11296

معاون منابع انسانی دادگستری استان فارس: مدیریت نیکوی رئیس زندان فسا بسیاری از مشکلات این زندان را مرتفع کرده است

ارسلان اشرافی معاون منابع انسانی دادگستری استان فارس، حجت الاسلام موسوی رئیس دادگستری داراب، حجت الاسلام انصاری دادستان استهبان، محسن رستگار رئیس دادگستری فسا و عباس روستا زاده دادستان فسا از زندان شهرستان فسا بازدید کردند .
این هیات قضایی استان از قسمتهای مختلف زندان اعم از بند نسوان درحال ساخت و اقدامات عمرانی به بهره برداری رسیده همچون؛ سالن انتظار خانواده زندانیان، بند نوجوان، سوله و بند جدید قرآنی و … بازدید کردند.
معاون منابع نیروی انسانی دادگستری استان فارس تاکید کرد: هدف از بازدید از زندان ها توسط هیات های قضایی استان فارس رسیدگی به مشکلات زندانیان خصوصاً پرونده های قضایی و رعایت حقوق شهروندی آن ها می باشد که با تلاش مسئولین قضایی شهرستان و ایجاد مکان مناسب و خدمات رسانی مطلوب با رعایت حقوق شهروندی توسط رئیس زندان و همکاران ایشان برخی دغدغه های زندانیان مرتفع شده است.
ارسلان اشرافی اظهار داشت: بر خود لازم می دانم از اقدامات آقای انصاری رئیس زندان فسا و همکاران ایشان به خاطر تلاش وافر و اقدامات تحسین برانگیز در تمامی ابعاد قدردانی نمایم . چرا که مدیریت ایشان موجب مرتفع شدن بسیاری از مشکلات قبلی این زندان شده است .
محسن انصاری رئیس زندان فسا در ابتدای این بازدید گزارشی از اقدامات صورت گرفته در بخش های مختلف زندان ارائه کرد و گفت: در بخش فعالیت های عمرانی ۱۰۵۴۲ متر بع مور د بازسازی و مرمت قرار گرفته است و همچنین ۶۳۴۲ متر به به فضای فیزیکی مسقف در زندان فسا افزوده شده است .

 

 

 

منبع : سایت زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو