تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

پایان اختلال در سامانه الکترونیکی موسسه اعتباری نور/ پیامک اصلاحی به سپرده‌گذاران ارسال شد/ پول نوری‌ها بازگشت/ اطلاعیه موسسه: نگران نباشید این اختلال دلایل فنی داشت

۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶:۰۴ کد مطلب: 11279

نگرانی سپرده‌گذاران موسسه اعتباری نور که در پی به روزرسانی سامانه جدید الکترونیکی دچار اختلال بود رفع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی، بسیاری از سپرده‌گذاران نور در تماس با بانک مردم از کسر حساب آن‌ها در ساعت ۱۷ و بدون اطلاع آنها خبر دادند. سپرده‌گذاران گفتند بدون اطلاع قبلی میلیون‌اه تومان از حساب آنها در موسسه اعتباری نور برداشت شده است.

روابط عمومی موسسه اعتباری نور نیز بالافاصله در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که جای نگرانی نیست چراکه این اختلال در پی به‌روزرسانی سامانه جدید الکترونیکی این موسسه به وجود آمده است.

در این اطلاعیه آمده:

به اطلاع سپرده گذاران محترم میرسانیم

بنا به دلایل فنی و تست سیستم سامانه بانکی جدید نوران؛ برای تعداد محدودی از مشتریان حساب جدید افتتاح گردیده و موجودی حساب پیشین به حساب جدید منتقل گردیده است.

مزید امتنان خاطر آن دسته از مشتریانی که این جابجایی صورت گرفته؛ به اطلاع میرسانیم که هیچ‌گونه نگرانی بابت این رخداد وجود نداشته و در اسرع وقت سپرده جابجا شده به حساب قدیم بازگردانده خواهد شد.

روابط عمومی موسسه اعتباری نور

پول سپرده‌گذاران بازگردانده شد

به گزارش بانک مردم، سپرده‌گذاران نور اعلام کردند پیامکی که حاوی برداشت از حساب آنها بود اصلاح شده و در پیامک اصلاحی، موسسه اعتباری نور اطلاع داده همه مبالغ برداشت شده باز گردانده شده است . 

 

 

 

منبع : بانک مردم


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو