تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
بسیج طلاب و قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه فسا :

همایش امربه معروف ونهی از منکر با عنوان« همه مسئولیم» در حوزه علمیه خواهران شهرفسا

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۲۳:۱۲ کد مطلب: 11260

بسیج طلاب و قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه فسا ،همایش امربه معروف ونهی از منکر با عنوان« همه مسئولیم» در حوزه علمیه خواهران شهرفسا برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی  ، همایش امربه معروف ونهی از منکر با عنوان« همه مسئولیم» در حوزه علمیه خواهران شهرفسا برگزار شد .
در این همایش که خواهران طلبه و اساتید حوزه علمیه حضور داشتند، برادر وحید بنده خدا دبیر قرارگاه امربه معروف ونهی از منکر سپاه فسا به ایراد سخن پرداخت.
وی  نقش امربه معروف ونهی از منکر در انقلاب عاشورا را بنیادین توصیف کرده و اظهار داشت: اساس انقلاب عاشورا امربه معروف ونهی از منکر بوده و اگر عاشورا در تاریخ به یک جریان فکری و مذهبی تبدیل شده بدلیل این فریضه بزرگ است، اکنون بسیار مهم است بدانیم ما در کجای این جریان عظیم هستیم و نقش ما چگونه تعریف می شود؟ 
دبیر قرارگاه امربه معروف ونهی از منکر در بخش دیگری از سخنانشان به نقش حوزه های علمیه در نهادینه کردن امربه معروف ونهی از منکر اشاره کرده و خاطر نشان کرد: پیش قراولان و جلوداران این حرکت بزرگ اجتماعی طلاب حوزه های علمیه هستند این رزمندگان هستند که می تواند منطقی و عقلانی برای جامعه امربه معروف ونهی از منکر را تشریح نمایند و مردم را با اصول اخلاقی آن آشنا نمایند، اما در تبیین اقامهٔ آن باید تلاش مضاعف نمایید و بایدامربه معروف ونهی از منکر به عنوان یک معروف معرفی و اشاعه گردد، فراموش نکنیم امربه معروف ونهی از منکر خود یک معروف بزرگ است که باید امر شود.

 

 

 

منبع : تنویر


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو