تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

تودیع و معارفه فرماندهان منطقه انتظامی شهرستان فسا

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۲۴:۲۳ کد مطلب: 11259

هدایای جلسه تودیع و معارفه فرماندهان منطقه انتظامی شهرستان فسا طی یک عمل جدید و خیرخواهانه به نوعروسان کمیته امداد امام خمینی (ره) اهداء شد.

:

هدایای جلسه تودیع و معارفه فرماندهان منطقه انتظامی شهرستان فسا طی یک عمل جدید و خیرخواهانه به نوعروسان کمیته امداد امام خمینی (ره) اهداء شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی ،

محمد بهزادی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فسا از اهداء هدایای مراسم تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی این شهرستان به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد خبر داد.

مدیر کمیته با اعلام این خبر گفت : کمیته امداد به زندگی پایدار و منسجم افراد نیازمند و تحت پوشش خود می اندیشد که در این راستا اقداماتی را مانند اهداء جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش، هدیه به نودامادها و برگزاری کلاسهای مهارت زندگی و مدیریت خانواده را انجام داده است و در این راه همواره از کمک های خیرین استفاده نموده است .

وی افزود : در روز چهارشنبه مورخه 1396/7/12 مراسم تودیع و معارفه فرمانده‌هان انتظامی قدیم و جدید شهرستان فسا با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. در این مراسم سرهنگ شیبانیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فسا ،جای خود را به سرهنگ رستمی دادند و در پایان مراسم در یک عمل خداپسندانه هدایای تقدیم شده را ، به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهداء گردید و موجب تحسین حضار در جلسه شدند باشد که خداوند متعال در آخرت چندین برابر پاداش دهد.
محمد جواد
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۶:۵۴

چه خبره همش فرمانده ها زودی عوض میکنند

پاسخ به این نظر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو