تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
کره شمالی

هدف گیری و شلیک بسمت بمب افکن‌های آمریکا

۳ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۲:۱۱ کد مطلب: 11223

به گزارش پایگاه تحلیلی فسائی، تصاویر پخش شده از سوی تلویزیون دولتی کره شمالی حاکی از شلیک نظامیان این کشور به سمت بمب افکن های آمریکایی B-۱B که چند ساعت پیش بر فراز آبهای این کشور به پرواز درآمدند است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فسائی، تصاویر پخش شده از سوی تلویزیون دولتی کره شمالی حاکی از شلیک نظامیان این کشور به سمت بمب افکن های آمریکایی B-۱B که چند ساعت پیش بر فراز آبهای این کشور به پرواز درآمدند است.

بر اساس گزارش های رسیده کره شمالی می گوید با استفاده از موشک «پوک گوک سانگ - ۲» ساخت این کشور به سمت بمب افکن مذکور شلیک کرده است.

همچنین ویدئوهای به نمایش گذاشته شده نشانگر شلیک زیردریایی های کره شمالی به سمت ناو نظامی «کارل وینسون» آمریکا هستند.

همچنین در هشداری که به همراه پخش این ویدئو پخش شده آمده است: باید جنگنده های B-۱B و اف – ۳۵ رهبری حمله آمریکا را بر عهده بگیرند. آنها مستقیم به داخل قبر خواهند رفت.

گفتنی است بمب افکن های B-۱B آمریکایی از پایگاه هوایی اندرسون آمریکا در گوآم واقع در شرق آبهای شبه جزیره کره برخاسته و بر فراز منطقه مرزی آبهای کره شمالی به پرواز درآمد.

گفته می شود این بمب افکن ها به وسیله جنگنده های اف – ۱۵ آمریکا که از پایگاه هوایی اوکیناوا واقع در ژاپن به سمت آبهای کره شمالی به پرواز درآمده بودند، محافظت می شده اند.

منبع : بولتن نیوز 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو