تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

بنا: جودو دیکتاتوری اداره می شود/ فدراسیون من را طرد کرد اما مردم نگذاشتند زمین بخورم

۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲:۵۰ کد مطلب: 11166

ملی پوش سابق جودو گفت: هرچند فدراسیون بسیار برای زمین زدن من تلاش و من را دادگاهی کردند اما مرد کمک کردند تا دوباره بایستم.

 

وحید بنا در گفتگو با خبرنگار  خبرگزاری ایپنا؛  در خصوص اتفاقات پیش آمده در فدراسیون جودو و مهاجرت و تغییر رشته جودوکار گفت: جودو ایران در رقابت های قهرمانی آسیا به مدال برنز رسید و من هم کسب این مدال را تبریک می گویم اما حقیقت این است که عملکرد قابل قبولی نیست و تا زمانی که حواشی دست از جودو برنمی دارند نمی توان برای این موفقیت های سطحی خوشحالی کرد.

**در تیم ملی فعلی باید مثل یک برده زندگی کنی

وی در ادامه افزود: من تیم ملی را ترک کردم، چون دیگر تحمل حق خوری و شکستن غرور را نداشتم، تا زمانی که در تیم ملی بودم باید مثل یک برده زندگی می کردم، ارزش یک قهرمان کمتر از مقامات بالای دولتی نیست و هیچ کس حق ندارد با غرور یک ورزشکار بازی کند، اما آنها به خودشان اجازه هرگونه رفتاری را می دادند.
**جودو با سیستم دیکتاتوری به جایی نمی رسد

ملی پوش سابق جودو خاطرنشان کرد: فدراسیون جودو با سیستم دیکتاتوری اداره می شود، متاسفانه با این روند مشاهده می کنیم که سرمایه های جودو یا به رشته دیگر مهاجرت می کنند یا تصمیم می گیرند پرچمشان را تغییر دهند، این موضوع جای تاسف دارد، مگر چند ستاره در جودوی ایران وجود دارد که انقدر راحت از آنها عبور می کنند؟ خواهش می کنم نگذارید این استعدادها از بین بروند، ستاره جدیدی هم که معرفی نشده است ، بچه هایی که اکنون افتخارآفرینی می کنند محصول پرورش فدراسیون های قبلی هستند.

وی با اشاره به برخی موضوعات حاشیه ای اذعان داشت: در فدراسیون فعلی دیگر همه متوجه شده اند که پشت مسائل بین المللی چه کسی بوده و دستش رو شده است.

** مردم به من رای اعتماد دادند

بنا که به عنوان نفر اول در انتخابات شورای شهر فسا انتخاب شده است، در این باره گفت: فدراسیون من را طرد کرد و به خاطر گفتن حقایق مدت ها درگیر دادگاه بودم، در فضای مجازی سعی کردند همه چیز را علیه من جلوه دهند اما مردم از من حمایت کردند و نگذاشتند آسیب ببینم.

وی ادامه داد: تشکر ویژه دارم از مردم فسا که من را قابل دانستند و باوجود تمامی مشکلاتی که به ناحق برایم ایجاد شد، از من حمایت کردند و به عنوان نفر اول انتخابات رای اعتماد آوردم، امیدوارم بتوانم جبران کنم و جواب اعتمادشان را به درستی بدهم.
**پرچم کشورم را با پرچم کشور دیگر عوض نکردم.

ملی پوش سابق جودو گفت: بعد از اتفاقاتی که به ناحق برایم رقم خورد، از بسیاری از کشورها پیشنهاد داشتم که برایشان به میدان بروم ؛ اما علاقه ای که به ایران و پرچم سه رنگ کشورم داشتم مانع از آن شد که حتی لحظه ای به پیشنهادهای وسوسه انگیز آنها فکر کنم.

وی در بخش پایانی صحبت هایش بیان کرد: من مدت ۱۲ سال در تیم ملی بودم و مشکلات جودو را به خوبی لمس کرده ام، معتقدم فدراسیون فعلی با روندی که پیش گرفته است، نمی تواند به جایی برسد، شاید ما بتوانیم در تورنمنت های سطح پایین تر مدال بگیریم اما هیچ وقت نمی توانیم به مدال جهانی و المپیک فکر کنیم.

 

 

 

Mina
۱۳۹۶/۷/۱ ۹:۱۱

ورزشکار محترم کشورم ضمن قدردانی از غیرت و تعصب شما نسبت به وطن، من معتقدم باید از فرصت هایی که دنیا دراختیارمان قرار میدهد استفاده کنیم،پیشنهاد کشورهای همسایه راقبول کن،چون در کشور ما بخل و حسد اجازه موفقیت به قهرمانانی چون شما رانمیدهد.

پاسخ به این نظر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو