تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری نشست استانی کتاب خوان پزشکان دانشگاه علوم پزشکی فسا

۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹:۰۵ کد مطلب: 11108

سلسله نشست های استانی کتاب خوان، نشست کتاب خوان پزشکان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مدیر کل اداره کتابخانه های استان فارس، معاونین توسعه، مدیریت و منابع و فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان و جمعی از پزشکان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی فسا در سالن اجتماعات معاونت غذا و داروی این دانشگاه برگزار شد.

در ادامه برگزاری سلسله نشست های استانی کتاب خوان، نشست کتاب خوان پزشکان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مدیر کل اداره کتابخانه های استان فارس، معاونین توسعه، مدیریت و منابع و فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان و جمعی از پزشکان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی فسا در سالن اجتماعات معاونت غذا و داروی این دانشگاه برگزار شد .

مهندس سلیمان کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا بیان داشت: دین ، فرهنگ و تاریخ ما، انس و الفتی دیرینه و همیشگی با کتاب و کتاب خوانی دارد.

کرمی افزود: تجربه جهانی نشان می دهد که رشد و توسعه تمدن ها ریشه در رشد فکری و فرهنگی هر جامعه دارد و بدون ترویج فرهنگ کتاب خوانی در جوامع نمی توان به رشد هیچ تمدنی امیدوار بود.

فرماندار ویژه شهرستان گفت: وضعیت عضویت در کتابخانه ها و میزان زیربنای واحدهای کتابخانه ای در سطح شهرستان مطلوب نیست و تا شاخص استانی فاصله داریم و این امر زیبنده شهرستان فسا با آن همه سابقه فرهنگی طولانی و برخوردار از علم و ادب نیست.

وی اظهار داشت: برگزاری نشست های کتاب خوان در سطوح مختلف و استانی به میزباین شهرستان در ارتقاء سطح فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بسیار تاثیرگذار است.

دکترمنوچهری سرپرست اداره کل کتابخانه های استان فارس با بیان اینکه شهرستان فسا سابقه فرهنگی بسیار دارد و همواره بزرگانی از این دیار برخاسته‌اند، گفت: ضرورت دارد که با بهبود وضعیت کتابخانه‌های عمومی و ترویج فرهنگ کتابخوانی در این شهرستان این سابقه فرهنگی تداوم یابد.

در این جلسه که اولین نشست تخصصی کتاب خوان شهرستان فسا می باشد، دکترفرجام معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی فسا، دکترصدیق رحیم آبادی متخصص طب سنتی و عضو هیات علمی دانشگاه و دکتراقبال پزشک عمومی به معرفی و نقد و بررسی کتاب های مورد نظر پرداختند.

گفتنی است در این مراسم از خانواده های شهید علیرضا فیروزی و شهید عزیزاله حیدری شهدای دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تقدیر بعمل آمد . 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو