تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

جشنواره پسامهر ادامه دارد/۴ تئاتر در بخش رقابتی اجرا شد

۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۸:۲۱:۴۵ کد مطلب: 11091

هفدهمین جشنواره استانی «تئاتر پسامهر» فسا در روز دوم برگزاری میزبان ۴ نمایش شد.

هفدهمین جشنواره استانی تئاتر پسامهر فسا در روز دوم برپایی میزبان اجرای ۴ نمایش بود؛ بدین ترتیب، از شامگاه یکشنبه «حجله خاموش» از شیراز نخستین نمایشی بود که در روز دوم بر صحنه سالن استاد خورشید اجرا شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

از دیگر سو، نمایش« کندو» دومین نمایش پذیرفته شده از شیراز است که در همین سالن به اجرا در آمد نمایشی تک نفره که داستان زندگی بخشی از زنان را به تصویر می کشد؛ سومین اجرای نمایش در روز دوم جشنواره، تئاتر «هیچ نگو هملت ، فقط سه روز» از استهبان اقتباسی آزاد از نمایشنامه هملت اثر ویلیام شکسپیر است که در تالار استاد خورشید میزبان هنرمندان و علاقه مندان خواهد بود و پایان بخش اجراهای دومین روز نمایش « طراحی صحنه» از پاسارگاد است.

این درحالیست که جلسات نقد و بررسی آثار در بین اجراها در کتابخانه «خانه تئاتر فسا» برگزار می شود و بازدید از مکان های تاریخی و تفریحی شهر فسا از جمله برنامه های ستاد برگزاری جشنواره برای هنرمندان حاضر در جشنواره بود.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین اجرای جشنواره تئاتر پسامهر نمایش «هوملت» از شهرستان قیروکارزین است که دوشنبه ۱۳ شهریور در سالن استاد خورشید به روی صحنه خواهد رفت.مهر


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو