تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
حجت الاسلام امیدی سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس:

برپایی یادواره «سروهای بی قرار» نمونه ای از ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱:۵۷ کد مطلب: 11052

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس با بیان اینکه ترویج ایثار و شهادت در سرفصل برنامه های کانون های مساجد آمده است، گفت: برپایی یادواره «سروهای بی قرار» نمونه ای از ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

حجت الاسلام حسین امیدی، سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از رسالت های مهمی است که در سرفصل برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد گنجانده شده و برپایی یادواره «سرو های بی قرار» نمونه ای از ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

وی با تاکید بر اینکه برگزاری یادواره ها باعث زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا می شود، افزود: سومین یادواره 13 شهید والامقام روستای تنگ کرم شهرستان فسا تحت عنوان «سرو های بی قرار» از سوی کانون فرهنگی هنری الزهرا (سلام الله علیها) با همکاری حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (علیه السلام) در حسینیه شهدای این روستا برگزار شد.

 


حجت الاسلام امیدی خاطرنشان کرد: این مراسم با سخنرانی سردار سرتیپ دوم پاسدار اسکندر دانشمندی، فرمانده لشکر عملیاتی 19 فجر استان فارس و مداحی روح الله همت پور از مداحان اهل بیت (علیهم السلام) همراه بود و مورد استقبال عموم مردم روستا قرار گرفت.

 


سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس یادآور شد: کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس در طول سال و به خصوص مناسبت های ملی و مذهبی برنامه هایی را با محوریت شهدا و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مساجد برگزار می کنند که یادواره ها، نمایشگاه ها، مسابقات فرهنگی و کتابخوانی از جمله این برنامه هاست.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو