تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

واگذاری 40وانت زامیاد به مددجویان روستایی کمیته امداد فسا

۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵:۳۹ کد مطلب: 10920

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا از واگذاری 40 دستگاه وانت زامیاد با هدف توانمندسازی و ایجاد اشتغال، به مددجویان واجدشرایط این شهرستان به ارزش 14 میلیاردو 800 میلیون ریال خبر داد .

 

به گزارش فسایی ، محمد بهزادی با اعلام این خبر گفت: واگذاری خودروها به مددجویان در قالب توافق‌نامه سه‌جانبه میان کمیته امداد، شرکت خودروسازی سایپا و صندوق کارآفرینی امید است.
وی افزود: بسیاری از خانواده ها توانایی ایجاد شغل را دارند اما سرمایه کافی برای اشتغالزایی در اختیار آنها نیست  به همین دلیل کمیته امداد تلاش می کند تا با شناسایی این افراد ، آنها را در مسیر ایجاد اشتغال قرار دهد. 
بهزادی، جمع کل تسهیلات اخذ شده برای واگذاری 40دستگاه خودروی نیسان به مددجویان 12 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: سقف این تسهیلات برای هر نفر ۳0۰ میلیون ریال با کارمزد چهار درصد و اقساط ۶۰ ماهه است که بازپرداخت آن پس از چهار ماه تنفس ، آغاز می شود  
وی گفت:  5 درصد از مبلغ خودرو را مددجو پرداخت می‌کند و 88 درصد از هزینه خرید به صورت وام پرداخت می شود  ، گفتنی است 7 درصد قیمت نهایی خودرو نیز تخفیف گرفته شده است . 
بهزادی با اعلام اینکه با تحویل این خودروها برای 40 خانوار تحت پوشش کمیته امداد فسا، اشتغالزایی و درآمد پایدار ایجاد خواهد شد، تاکید کرد: این خودروها فقط برای مناطق روستایی و محروم در نظر گرفته شده است و مددجویان به تدریج با توانمند شدن از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج خواهند شد. 
وی رویکرد کمیته امداد را توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از طریق اجرای طرح های اشتغال، آموزش های فنی و حرفه ای و پرداخت تسهیلات اشتغال عنوان کرد و افزود: یکی از اهداف اساسی کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار و هدایت مددجویان به سمت خودکفائی می باشد.

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو