تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

فسا میزبان مسابقات المپیاد طرح ملی دادرس ویژه دانش آموزان شرق فارس

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶:۵۶ کد مطلب: 10868

مسابقات المپیاد طرح ملی دادرس ویژه دانش آموزان جمعیت هلال احمر شرق فارس در فسا برگزار شد.

 

در مسابقات المپیاد طرح ملی دادرس ویژه دانش آموزان جمعیت هلال احمر شرق فارس ۱۴۰ نفر ازدانش آموزان پسر و دختر مدراس شهر‌های فسا، داراب، زرین دشت، استهبان و نی ریز طی دو روز در آیتم‌های احیای قلبی ریوی (CPR)، اسکان اضطراری، حمل مصدوم، اطفای حریق، کنترل خونریزی پانسمان و بانداژ، آتل بندی و شکستگی‌ها با هم به رقابت پرداختند.

محمدی رئیس اداره جمعیت هلال احمر شهرستان فسا گفت: با برگزاری این مسابقات و آموزش ها، مهارت‌های اجتماعی مانند شرکت در کار گروهی و تقسیم کار، ایجاد رقابت سالم بین فراگیران، افزایش اعتماد به نفس و خود باوری، مسئولیت پذیری در بین دانش آموزان تقویت می‌شود.

وی ادامه داد: بخشی از این آموزش‌های امدادی در قالب طرح ملی دادرس به دانش آموزان پایه هشتم ارائه می‌شود تا دادرسان هلال احمر بتوانند در زمان حوادث و بلایا به خود و دیگران کمک کنند.

رئیس اداره جمعیت هلال احمر شهرستان فسا اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح در مدارس گامی بزرگ برای به حداقل رساندن آسیب‌های ناشی از حوادث برداریم.

گفتنی است، در پایان مسابقات المپیاد طرح ملی دادرس ویژه دانش آموزان جمعیت هلال احمر شرق فارس در گروه دختران تیم‌های فسا، استهبان و داراب و در گروه پسران تیم‌های نی ریز، فسا و استهبان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

 

 

 

 

 

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو