تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

دیدار اعضای هیات اسکیت فارس با امام جمعه شهرستان فسا

۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵:۰۸ کد مطلب: 10864

روز گذشته سید عبدالرضا دستغیب رئیس هیات اسکیت استان فارس، طی بازدیدی از شهرستان فسا با امام جمعه شهرستان فسا دیدار داشت.

 

به گزارش فسایی، سیدعبدالرضا دستغیب، رئیس هیات اسکیت فارس به همراه خلج دبیر هیات ، بش کار مدیر روابط عمومی و همتی مسئول کمیته رول بال استان از شهرستان فصا بازدید داشتند و با آقای طهماسبی امام جمعه شهرستان فسا دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر طهماسبی اما جمعه شهرستان فسا ضمن خوش آمد و تقدیر از حاضرین در جلسه، یاد شهید آیت الله دستغیب را گرامی داشت و گفت: بسیار خوشحالیم که یکی از خاندان دستغیب در راس این موجعه ورزشی قرار دارد و بسیار امیدواریم که رئیس جدید هیات اسکیت فسا این ورزش را آنچنان که شایسته است به سوی موفقت حرکت دهند.

وی افزود: پتانسیل شهرستان فسا در ورزش بالا است و با ترویج مناسب ورزش میتوانیم استفاده مناسبی از آن ببریم . همچنان که این ورزش باعث شادابی و تندرستی میشود و ما نیز همان طور که اسلام سفارش نموده هم ورزش و هم شادابی و تندرستی را دوست داریم .

امام جمعه فسا در پایان گفت: ما هم تلاش خود را میکنیم و از این ورزش اسکیت که ورزشی نوپا هست حمایت میکنیم و امیدواریم که با تلاش رئیس جدید کار های خوبی انجام شود .

دستغیب رئیس هیات اسکیت استان نیز در این جلسه بین داشت : در ورزش علاوه بر تندرستی خروجی اخلاقی نیز مهم است و ما امیدواریم که با حمایت و هدایت و راهنمایی بزرگان شهرستان فسا  این مهم نیز رخ دهد .

وی افزود: اسکیت در شهرستان های فارس نوپا است و ما دوست داریم که کار های مهمی با کمک دفتر امام جمعه شهرستان انجام شود ، این ورزش ، ورزشی نوپا است و باید درست در جامعه ایی که بداخلاقی ها و ناهنجاری ها زیاد شده است ارائه شود .

وی در پایان گفت: از امام جمعه محترم نیز خواهشمندیم که در این امر مهم به کمک رئیس هیات اسکیت شهرستان بیایند و در معرفی و هدایت جامعه به سوی نکات مثبت ورزش سهیم باشند .

در پایان این دیدار حکم انتصاب رئیس هیات اسکیت شهرستان فسا نیز توسط آقای طهماسبی امام جمعه شهرستان فسا به آقای تنهایی پور رئیس جدید هیات اسکیت شهرستان فسا اهدا گردید .

 

 

 

 

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو