تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

به وسعت بی مهری به شهدای گمنام فسا

۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸:۵۳ کد مطلب: 10837

اگر مسئولین بعد از چندین سال، به خاطر آورده اند که شالوده ای بنیان بگذارند برای این شهدا، مردم چرا در سکوت، سخن برای اعتراض نگفتند؟

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین
امروز،زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
به خود میبالیم که با یدک کشیدن عنوان شهر هزاروصد شهید،چندیست میزبان سرداران جوان و نوجوان بی نام و نشانی شده ایم که از روح الله ره کبیر سرمشق آزادگی گرفته، فرزندان جاوید یک ملت شده اند و گمنامی پاداشی است به بهای دمخور بودن با ذکر مادرشان زهرا (س).
حال،این فرزندان روح الله،۱۵ سالی است که چتر رحمت بر سر شهر گشوده اند و بر بلندای بام شهرمان دیده بان اعمالند.
دفاع مقدس،میدان مبارزهٔ حق بود در برابر باطل،مظلوم در پیکار با ظالم، عرصه دلاوری های  ستم دیده ای که طعم ستم مستکبر چشیده!  و شهید یکه تاز چنین مبارزه ی بی پایانی است که پیروزی حقیقی را با لقاالله به چنگ ایمان می آورد. 
دنیای غرب محور و دنیای کفر امروز باید بداند که اسلام همان دین جاوید،و انقلاب اسلامی مقدمهٔ انقلاب مهدوی است.
نبرد قهرمانانه حق در جبههٔ ۸ سالهٔ دفاع، داغی است که باید رد سوزان آن همواره بر تن ظالم بماند یادی که در دل مبارزین آزادی خواه شعله ور باشد.
لذا زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا باید سرلوحهٔ مردمی باشد که در درون خود بذر شهادت کاشته و در خانه هایشان نهال شهادت میپرورانند.
بنا کردن سازه هایی در شان مقام شامخ غیور مردان شهید،همانگونه که شایستهٔ آنهاست، بی مقدار ترین جهدی است که مدیران شهر بایست به سر انجام برسانند و غفلت از این امر جای هیچگونه عذر و بهانه ندارد.چرا که حیات کشور اسلامی به حیات طیبه شهدا گره خورده است.
اگر مسئولین بعد از چندین سال، به خاطر آورده اند که شالوده ای بنیان بگذارند برای این شهدا، مردم چرا در سکوت، سخن برای اعتراض نگفتند؟
سازه ای که حتی سزاوار نیست آنرا برای خانه های خود بگمارند اگر امروز برای شهدا بنا شده است از سرچشمه ای جز غفلت آب نمیخورد.
اگر امروز جوانان معتقد و انقلابی این شهر با دست خالی و کمترین امکانات محفلی شکوهمند از یادواره برپا میدارند، کمترین خدمت بزرگان این شهر حضور است.
اگر به خادمین شهدا بشود وعده های توخالی داد، شهدا که حاضرند و ناظر! در محضر شهدا گزاف گویی چرا؟
رشته های منفصلی که بزرگان این شهر را به شهدا وصل کرده است همان ریسمان مستحکم اتصال دل مردم به شهدا نیست.
امروز اگر چشم امیدی هم باشد، به مردم است.....

 

خانم بدوی

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو