تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
جمالی:

آمریکا نمی‌خواهد ما از نتایج برجام بهره‌مند شویم

۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۹:۲۸:۳۲ کد مطلب: 10664

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: برجام از ابتدا نسخه شفابخش و نجات دهنده کشور ما از مشکلات نبود.

 

 محمدجواد جمالی‌نوبندگانی با اشاره به فرا رسیدن سالگرد انعقاد برجام (23تیرماه) گفت: همه ما باید بدانیم که برجام از ابتدا نسخه شفابخش و نجات دهنده کشور ما از مشکلات نبود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برجام تنها برای حل کردن بخشی از مسائل ایران با دنیای غرب به‌ویژه در زمینه هسته‌ای بود، ادامه داد:‌ بعد از امضای برجام ایران در برخی از زمینه‌ها چون کشتی‌رانی، فروش نفت، حرکت نفت‌کش‌ها به سمت بنادر و تا حدودی همکاری‌های علمی و هسته‌ای توفیقاتی به دست آورد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه با وجود امضای برجام ایران هنوز از ارتباط با بانک‌های بزرگ جهانی محروم است، تصریح کرد: علی رغم اینکه بعد از برجام بسیاری از مقامات اروپایی به کشور ما رفت‌و‌آمد دارند، اما توقع ما این است که پس از لغو تحریم‌ها، حجم بیشتری از مشکلات به‌‌گونه‌ای اساسی‌تر حل شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،گفت:‌ برخی از کشورهای غربی از ترس آن که مبادا تحریم‌های ثانویه آمریکا دامنشان را بگیرد، ارتباط خود با ایران را محدود کردند و همه این مسائل حاکی از آن است که آمریکا نمی‌خواهد ما از نتایج برجام بهره‌مند شویم./

 

 

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو