تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

پرداخت بیش از 24 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد فسا

۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳:۳۰ کد مطلب: 10643

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا گفت: 24 میلیارد و 680 میلیارد ریال وام اشتغال و کارگشایی در سه ماه نخست سال 96 به مددجویان زیر پوشش این کمیته پرداخت شد.

 
 محمد بهزادی، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان تسهیلات به 800 خانواده برای حل مشکل اشتغال، معیشت، درمان بیماری، ازدواج، تهیه مسکن، کمک هزینه تحصیلی و آموزشی پرداخت شده است.
وی بیان کرد: از مجموع تسهیلات یاد شده بیش از 12میلیارد و 380 میلیون ریال برای 117طرح اشتغالزایی در اختیار مددجویان این نهاد حمایتی قرار داده شد. 
بهزادی ادامه داد: از 117طرح ایجاد اشتغال، 65طرح آن خود اشتغالی، 44 طرح توان‌افزایی و هشت طرح‌ آن کارانگیزی بوده است. 
او گفت: همچنین در مدت یاد شده، 683 فقره وام کارگشایی با اعتبار 12 میلیارد و 300 میلیون ریال به عنوان کمک هزینه تحصیلی، ازدواج و هزینه درمان از منابع کمیته امداد و اعتبارات دولتی به مددجویان پرداخت شد. 
وی، بیان کرد: یکی از اهداف مهم کمیته امداد، اتخاذ سیاست‌های موثر و کارآمد برای حفظ عزت و کرامت خانواده‌ها و رساندن آنها به مرحله خود کفایی اقتصادی است از این رو اجرای طرح‌های خوداشتغالی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای خانواده‌های نیازمند از منظر این نهاد حمایتی بسیار حائز اهمیت است. 
بهزای افزود: پرداخت کمک های موردی ویژه نیز یکی دیگر از سر فصل های خدماتی این نهاد در حمایت از خانواده های نیازمند است که باعث حل مشکلات فوری آنها می شود.
هم اکنون هفت هزار و 534 خانوار با جمعیتی افزون بر 17 هزار و 306 نفر از خدمات کمیته امداد شهرستان فسا بهره مند هستند.
شهرستان فسا در فاصله 130 کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو