تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری همایش اعتیاد و خانواده با رویکرد پیشگیری و بهبودی در فسا

۱۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵:۱۱ کد مطلب: 10582

همایش اعتیاد و خانواده بارویکرد پیشگیری و بهبودی برگزار شد.


به گزارش فسایی، به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر ، دفترپیشگیری اداره بهزیستی شهرستان فسا با همکاری نیروی انتظامی اقدام به برگزاری همایشی با عنوان اعتیاد و خانواده بارویکرد پیشگیری و بهبودی نمودند.
این همایش که در سالن کارخانه قند شهرستان فسا و با حضور مسئولین شهرستان، جامعه هدف بهزیستی و کمیته امدادامام خمینی(ره) و عموم مردم  برگزار شد سرهنگ شیبانیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فسا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی در مبارزه باسوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر، با اشاره به اهمیت توجه به هفته مبارزه با موادمخدر، بیان نمود که امروزه موادمخدر ، تهیه و توزیع و قاچاق آن به یک تجارت تبدیل شده و بیشتر کشورهای شرقی، در راستای این موضوع خودشان این مواد رابه عنوان محصولات کشاورزی کشت می کنند.
سپس فاطمه رضائیان رئیس اداره بهزیستی شهرستان فسا، به سه مؤلفه پررنگ اعتیاد که شامل جوان شدن سن اعتیاد، افزایش زنان معتاد و تغییر مواد از سنتی به صنعتی اشاره نمود و لزوم برداشتن گام های محکم در مسیر پیشگیری از مواد مخدر را از اصول مهم جامعه دانست.
در ادامه سلیمان کرمی فرماندار ویژه شهرستان با اشاره به این موضوع که اعتیاد به موادمخدر زندگی فرد و خانواده را تحت تأثیر قرار می دهد بیان نمود که این مسئله حتی  اقتصاد ، فرهنگ وجامه رانیز درگیرخود خواهد کرد.
در ادامه این همایش سخنران و مهمان اصلی همایش  دکتر محکم ضمن اشاره کوتاه به انواع مواد مخدر و روش های پیشگیرانه از آن به راهکارهای کلیدی ودرمان آن پرداخت.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو