تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

دستگیری 41 داعشی دیگر توسط وزارت اطلاعات

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹:۰۵ کد مطلب: 10428

در پی سلسله عملیات پیچیده اطلاعاتی و با همکاری خانواده های علاقه مند به ایران اسلامی، تعدادی از تروریست ها در استان های کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی و تهران 41 تن از عناصر گروهک وهابی داعش متشکل از تیم های عملیاتی و همچنین سرپل های ارتباطی و تدارکاتی به همراه مقادیری اسناد و مدارک و تجهیزات عملیات تروریستی، قبل از هر اقدامی دستگیر شدند.
وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای جدید از دستگیری ۴۱ تن از عناصر گروهک وهابی داعش در کشور خبر داد.
 
به گزارش «تابناک»؛ وزارت اطلاعات درخصوص اقدامات مرتبط با حوادث تروریستی داعش در تهران اطلاعیه تازه‌ای صادر کرد. 

در متن این اطلاعیه آمده است: در پی سلسله عملیات پیچیده اطلاعاتی و با همکاری خانواده های علاقه مند به ایران اسلامی تعدادی از تروریست ها در استان های کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی و تهران 41 تن از عناصر گروهک وهابی داعش متشکل از تیم های عملیاتی و همچنین سرپل های ارتباطی و تدارکاتی به همراه مقادیری اسناد و مدارک و تجهیزات عملیات تروریستی قبل از هرگونه اقدام دستگیر شدند.
 
در این اطلاعیه همچنین آمده است: وزارت اطلاعات کمال سپاسگزاری را از هشیاری هموطنان و اقدام بموقع خانواده ها در احساس مسئولیت نسبت به امنیت ملی و نجات فرزندانشان دارد.
 
همچنین یک مقام آگاه امنیتی به فارس گفت: با تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان یک متهم مرتبط با حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران، در بندر ماهشهر دستگیر شد. این متهم دارای تابعیت غیر ایرانی است و در راستای تأمین تجهیزات و مایحتاج تروریست‌ها فعالیت می‌کرد که در یک عملیات پیچیده و حساب شده توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شد.

این مقام امنیتی از آوردن دیگر جزئیات مربوط خودداری کرد و افزود: ابعاد بیشتر مربوط به این موضوع در صورت لزوم از طریق مبادی ذی‌صلاح در اختیار رسانه‌ها و عموم مردم قرار خواهد گرفت. 
 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو