تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اسیدپاشی بر روی مادرزن سابق

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲:۴۸ کد مطلب: 10417

متهم پس از این عمل مجرمانه از طریق ارسال پیامک به همسر سابق خود دوباره او و خانواده اش را به اسیدپاشی و اعمال مجرمانه تهدید کرده است. پرونده قضایی تشکیل و اقدامات قانونی برای دستگیری متهم به صورت ویژه صادر شده است.

 

 

محمدحسین صادقی، دادستان کرمانشاه از اسیدپاشی فردی به سمت مادر همسر سابق خود خبر داد و گفت: فرد اسیدپاش اواخر هفته گذشته به بهانه اخذ مدارک خودرو به منزل پدری همسر سابق خود مراجعه کرده و پس از درگیری لفظی با مادر همسر سابق خود اسید موجود در داخل قوطی پلاستیکی را که از قبل آماده کرده بود به طرف او پاشیده و موجب جراحت بخش هایی از بدن از جمله دست چپ،پشت کتف و قسمت‌هایی از صورت شده است.

متهم پس از این عمل مجرمانه از طریق ارسال پیامک به همسر سابق خود دوباره او و خانواده اش را به اسیدپاشی و اعمال مجرمانه تهدید کرده است. پرونده قضایی تشکیل و اقدامات قانونی برای دستگیری متهم به صورت ویژه صادر شده است. ایلنا این خبر را منتشر کرد.

 

 

اسیدپاشی بر روی مادرزن سابق

محمدحسین صادقی، دادستان کرمانشاه از اسیدپاشی فردی به سمت مادر همسر سابق خود خبر داد و گفت: فرد اسیدپاش اواخر هفته گذشته به بهانه اخذ مدارک خودرو به منزل پدری همسر سابق خود مراجعه کرده و پس از درگیری لفظی با مادر همسر سابق خود اسید موجود در داخل قوطی پلاستیکی را که از قبل آماده کرده بود به طرف او پاشیده و موجب جراحت بخش هایی از بدن از جمله دست چپ،پشت کتف و قسمت‌هایی از صورت شده است. متهم پس از این عمل مجرمانه از طریق ارسال پیامک به همسر سابق خود دوباره او و خانواده اش را به اسیدپاشی و اعمال مجرمانه تهدید کرده است. پرونده قضایی تشکیل و اقدامات قانونی برای دستگیری متهم به صورت ویژه صادر شده است. ایلنا این خبر را منتشر کرد.


نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو