تازه ها :

عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور:

حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین/ برگزارکنندگان انتخابات امانتداری کنند

۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴:۵۱ کد مطلب: 10071

گاهی می‌شنویم و شنیده‌ایم در گذشته بعضی‌ها گفته‌اند که وقتی ما آمدیم مسئولیت پیدا کردیم توانستیم سایه‌ی جنگ را از سر کشور رفع کنیم؛ نه، این حرف‌ها، حرف درستی نیست. آنچه که سایه‌ی جنگ را، سایه‌ی دشمن را در طول این سال‌های متمادی از سر کشور رفع کرده است حضور مردم بوده است.
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور با تاکید بر اینکه انتخابات، امنیت ملی را تأمین می‌کند تصریح کردند: حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین.
 
به گزارش «تابناک» به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در آستانه‌ی روز کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز (یکشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 
رهبر معظم انقلاب در این دیدار تاکید کردند: گاهی می‌شنویم و شنیده‌ایم در گذشته بعضی‌ها گفته‌اند که وقتی ما آمدیم مسئولیت پیدا کردیم توانستیم سایه‌ی جنگ را از سر کشور رفع کنیم؛ نه، این حرف‌ها، حرف درستی نیست. آنچه که سایه‌ی جنگ را، سایه‌ی دشمن را در طول این سال‌های متمادی از سر کشور رفع کرده است حضور مردم بوده است.
 
رهبر معظم انقلاب، امروز در این دیدار تصریح  کردند: عمده حرف بنده با مردم است. مردم عزیز ما باید بدانند که حضور آنها در عرصه‌های مختلف تعیین‌کننده است، تأمین‌کننده امنیت ملی است؛ اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند، کشور در امنیت خواهد بود.
 
 
 
 
ایشان افزودند: اینکه می‌بینید دشمن‌های وقیح و گردن‌کلفت در مقابل جمهوری اسلامی از هر عمل سختی اجتناب می‌کنند، به خاطر حضور مردم است؛ از مردم می‌ترسند. به معنای واقعی کلمه می‌ترسند. اینها تحلیل نیست، واقعیاتی است که مستندات آنها جزو مسلمات است. وقتی ملت حضور پیدا می‌کند دشمنی که می‌خواهد با این نظام مبارزه کند مجبور می‌شود عقب بنشیند و تعرض نکند.
 
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: وقتی بین ملت و نظام فاصله ایجاد شد و ملت در صحنه حضور پیدا نکرد، آنوقت هر کاری بخواهند می‌توانند انجام دهند. 
 
مسئولانی که انتخابات را بر عهده دارند، امانت مردم را حفظ کنند
 
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: مسئولانی که انتخابات را بر عهده دارند، امانت مردم را حفظ کنند. در قبال هیچ‌کس نسبت به قانون رودربایستی نداشته باشید.
 
ایشان افزودند: مسئولانی که انتخابات را بر عهده دارند، چه در وزارت کشور، چه در شورای نگهبان، چه در صداوسیما است و جاهای دیگر، امانت مردم را حفظ کنند؛ این آراء مردم، این حضور مردم، امانت مردم است. این امانت را در نهایت احتیاط حفظ کنند و نگه دارند؛ مبادا خدای نکرده کسانی به این امانت دست‌درازی کنند.
 
حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به برگزار کنندگان و مسئولانی که انتخابات را بر عهده دارند، یادآوری کردند: قانون را به‌طور دقیق رعایت کنند. در قبال هیچ‌کس نسبت به قانون رودربایستی نداشته باشند؛ قانون، قانون است؛ برای همه است.
 
ایشان تصریح کردند: هیچ استثنائی در مورد قانون وجود ندارد؛ قانون را رعایت کنند تا ان‌شاالله یک کار صحیح و مطلوب و مرضیّ حق متعال انجام بگیرد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

نظر سنجی

به نظر شما حقوق ۲۴ میلیونی برای مدیران حال حاضر کشور عادلانه است؟
بله،حقشان است
خیر،خیانت است
 

اخبار ایران و جهان

آرشیو